Protams, šajās rindās nebūs uzskaitīts viss, no kā mīlēšanās laikā labāk atturēties. Tāpat atceries, ka katra cilvēku vēlmes var atšķirties, tāpēc ir būtiski ar partneri pārrunāt to, ko jūs vēlaties, bet ko nevēlaties piedzīvot mīlēšanās laikā. Iedvesmojoties no "Women's Health" un "Bustle", piedāvājam iepazīties ar vairākām lietām, ko noteikti nevajadzētu darīt mīlēšanās laikā. Atceries, ka daļa no tām var ietekmēt ne tikai tavu un partnera baudu, bet arī veselību.
Novērtēt par zemu seksuāli transmisīvo slimību riskus
Ja vien neesat ilgstošās attiecībās un jau iepriekš vienojušies par citām izsargāšanās metodēm, tad atteikšanās vai ierosinājums mīlēties bez prezervatīva ir viena no bezatbildīgākajām lietām, ko vari ierosināt. Tas ne tikai var sabojāt noskaņojumu, bet arī likt partnerim domāt par to, ar cik cilvēkiem tev ir bijis sekss bez izsargāšanās.
Atceries, ka prezervatīva lietošana vēl negarantē pilnīgu drošību. Tas ir jālieto pareizi – nekad nepaļaujies uz prezervatīvu ar beigušos derīguma termiņu vai kura iepakojums ir sabojāts. Lietojot lateksa prezervatīvus, ir svarīgi neizmantot lubrikantus, kas gatavoti uz eļļas bāzes, kā arī dabīgās eļļas, jo tas var ievērojami samazināt prezervatīva efektivitāti.
Pārspīlēt ar ēdiena izmantošanu baudas gūšanai
Tomēr, ja vēlaties pārtikas produktus izmantot īpašu sajūtu stimulēšanai, tad no tā labāk izvairīties. Pieaugušo rotaļlietas mīlas priekus noteikti dažādos un bagātinās daudz drošākā un efektīvā veidā nekā, piemēram, gurķis. Pārtikas produktus nekad nevajadzētu mēģināt paslēpt kādā intīmākā vietā, jo tas var beigties ar pagalam neērtu vizīti pie ārsta. Diez vai tu būsi sajūsmā par iespēju dežūrējošajam ārstam izklāstīt, kāpēc tev ir nepieciešama steidzama palīdzība un kā tieši šī ķibele gadījās.
Agresīvi norādīt uz vēlmi pēc orālā seksa
Ja tev ir kādas vēlmes guļamistabā, kuras tavs partneris nepiepilda, daudz prātīgāk ir tās izrunāt vienam ar otru. Nesagaidi, ka mīļotais nolasīs katru tavu iegribu. Protams, ir reizes, kad mēs komunicējam ar ķermeņa valodu, novirzot otra rokas uz vietu, kur vēlamies tās sajust, tomēr ir svarīgi, lai komunikācija ar ķermeni neatgādinātu pavēli. Izņēmums gan ir reizes, kad esat vienojušies par to, ka šāda rīcība ir pieļaujama vai pat vēlama.
Izdarīt spiedienu, lai otrs ātrāk sasniegtu orgasmu
Pārāk liela koncentrēšanās uz mīlēšanās kulmināciju un orgasma sasniegšanu var radīt pretēju efektu. Ja partneris jutīsies, ka viņa pienākums ir sasniegt orgasmu, radīsies nevajadzīga spriedze, kas uzdevumu tikai sarežģīs. Sievietes orgasmu sasniedz retāk nekā vīrieši, un viņām bieži ir nepieciešams ilgāks laiks un papildu stimulācija, tomēr jautājums "vai tu drīz beigsi?" noteikti nav tā stimulācija, kas var palīdzēt.
Salīdzināt partneri ar bijušo un nosaukt nepareizu vārdu
Ja mīlēšanās laikā sāksi klāstīt, cik lielisks bija sekss ar bijušo, tas noteikti nebūs uzbudinošākais, ko tu varētu pateikt. Savukārt sūdzēšanās var likt aizdomāties par to, cik daudz nākotnē atklāsi citiem par savu pašreizējo partneri, ja jūsu ceļi kādreiz šķirsies.
Tāpat atceries, ka arī partnera nosaukšana nepareizajā vārdā nav pieņemama, īpaši, ja gultā izskan zināms vārds no pagātnes. Nepareiza vārda pateikšana nav vēlama arī tad, ja esi ļāvusies vienas nakts sakaram.