Protams, nekas nav akmenī kalts, un reizēm tieši tēmas, par ko iesaka nerunāt attiecību sākumā, ir tās, kas var palīdzēt saprast, ka jums ir daudz kopīgu interešu un līdzīga pasaules izpratne. Tomēr, ja bailes un apjukums ņem virsroku un tu randiņā jūti satraukumu un neziņu par to, ko teikt, lūk vairāki "Bustle" attiecību ekspertu ieteikumi par lietām, ko labāk nepārrunāt.
Ieskaties arī dažu "Viņa" lasītāju pieredzē par to, kādas sajūtas radījuši otra cilvēka mēģinājumi runāt par kādu notiktu tēmu.
Sarunas par izirušām attiecībām un ģimenes problēmām
Pirmajā randiņā pastāstīt par savu ģimeni, māsām un brāļiem nebūt nav slikta doma. Tomēr arī šajā jomā ir ierobežojumi. Otram cilvēkam nav jāzina, kā tavs tēvocis un tante sakašķējās mantojuma dēļ, vai visas tavu vecāku nepatīkamās šķiršanās detaļas. Ģimenes drāmas un ar tām saistītos pārdzīvojumus atstāj kādam no nākamajiem randiņiem. Patiesībā šos jautājumus labāk pārrunāt ar cilvēku, ko pazīsti jau diezgan labi un kam uzticies, nevis ar kādu, par kura spēju uzklausīt un lojalitāti tev nav pārliecības.
Pasaule griežas ap mani
Nevienam nepatīk pārlieku negatīvi cilvēki, pat viņiem pašiem nē. Seko līdzi, lai ikdienas komunikācijā pārāk daudz nesūdzētos un neizteiktu neskaitāmas negatīvas piezīmes. Tas var likt aizdomāties par to, kāds ir cilvēks tad, kad viņš ir sliktā garastāvoklī, ja uz randiņu viņš ierodas tik negatīvs.
Lelde stāsta, ka viņa vairākkārt ir pieņēmusi lēmumu nemēģināt iepazīt tuvāk cilvēku, kas ir ļoti negatīvs: "Atceros randiņu ar vienu puisi, kura laikā viņš nepārtraukti sūdzējās par savu darbu un to, cik daudz viņam ir jāstrādā. Sapratu, ka noteikti neatradīsim kopīgu valodu. Man bija ļoti garlaicīgi, turklāt radās sajūta, ka, esot attiecībās ar viņu, man būs vienai jātiek galā ar savām problēmām un mani nekad neuzklausīs, kā arī man būs jāiedziļinās un jārisina visi viņa pārdzīvojumi. Nē, paldies! To es nevēlos."
Pārāk daudz informācijas pārāk agri
Ja tu pirmajā randiņā nosauc visu savu iedomāto bērnu vārdus, atklāts pārāk daudz. Tāpat arī pirmais randiņš ir krietni par agru, lai apspriestu, kāda būs kāzu diena un ar kādiem ziediem tiks dekorēta svinību vieta.
Tāpat arī pirmajā randiņā vajadzētu izvairīties no pārmērīgas vārda "mēs" lietošanas. Mums vajadzētu pamēģināt šo, mums vajadzētu izdarīt to. Ja sāksi par sevi un otru cilvēku runāt "mēs" formā, tas var šķist biedējoši, jo būtībā jūs esat tikko satikušies. Arī pārāk tālus kopīgās nākotnes plānus pirmajā randiņā kalt nevajadzētu. Ja tiekaties pirmo reizi, nepiedāvā braukt kopīgā atvaļinājumā pēc gada. Tas patiešām var otru nobiedēt.
Vija atceras gadījumu, kad puisis pirmajā randiņā daudz runājis par to, kā viņi abi varēs organizēt kopīgu dzīvi un kuram no viņiem būs jāatsakās no savas dzīvesvietas. "Viņš bija kādus astoņus gadus vecāks par mani, un man uzreiz bija skaidrs, ka viņš grib pēc iespējas ātrāk "nobāzēties". Mani tas ļoti nobiedēja, un es uzreiz pateicu, ka šoreiz nekas nesanāks, jo es neesmu pārliecināta, par to, ka esmu gatava nopietnām attiecībām. Bet varbūt labi, ka tā. Vismaz neizniekoju viņa laiku ar savu nepastāvību."
Vēlmes guļamistabā
Protams, arī šajā ziņā ir izņēmumi. Netrūkst cilvēku, kas uz randiņiem dodas, lai atrastu partneri vienas nakts sakaram. Ja tiekaties pirmo reizi un abi esat vienisprātis, ka uzreiz jānododas mīlas priekiem, nenāks par sliktu, ja izrunāsiet, ko vēlaties piedzīvot, bet ko nē. Tomēr citās reizēs labāk neaizrauties ar savu vēlmju izklāstīšanu.
Visa centrā – nauda
Sintija atceras, ka reiz viņa satikās ar puisi, kas ļoti daudz runāja par naudu. Turklāt tas notika jau pirmajā tikšanās reizē. "Tā bija ļoti nogurdinoša saruna par to, kā bankrotējis viņa tēva uzņēmums, bet kā viņš joprojām dzīvo neticami greznā mājā, ar cik lielisku mašīnu viņš braukā un ar kādu vērienu dzīvo. Tā bija tāda kā lielīšanās un taisnošanās vienlaikus. Jutos nedaudz aizvainota, jo ne jau nauda ir tas, ko meklēju otrā cilvēkā. Bet, ja nauda ir vienīgais, ko viņš uzskata par vērtību, ko iespējams sniegt otram, tad mums noteikti nav pa ceļam," viņa atklāj.