Konkurence, neuzticība un sevis izsmelšana. Kas liecina par toksisku draudzību
Foto: Shutterstock

Draugi ir viena no svarīgākajām dzīves sastāvdaļām. Tie ir plecs, uz kura paraudāt grūtā brīdī, tie ir padoms, kuru saņemam īstajā laikā un vietā, tie ir cilvēki, ar kuriem kopā iegūtas labākās dzīves atmiņas. Tāpat tie palīdz mums nekļūt vientuļiem un pārvarēt jebkuru šķērsli, kas stājies ceļā uz mērķi. Tomēr nereti arī savus tuvākos draugus, kas kļuvuši par ģimeni, vēlamies redzēt labākus, nekā tie ir patiesībā.

Dažkārt draudzības tiek lolotas vairāku gadu garumā, tāpēc šķiet, ka visiem līdzekļiem jācenšas draudzības saites uzturēt un saglabāt. Taču, laikam ejot, mums pieaugot un mainoties, pārvēršas arī mūsu draudzība, un nereti tas notiek uz sliktāko pusi. Kāds draugs, kas iepriekš bijis kopā ar tevi katrā tavā dzimšanas dienā, aizmirst tev nosūtīt apsveikumu. Kāds cits, kurš solījumu laušanu kādreiz uzskatīja par lielāko draudzības noziegumu, pats vairs nespēj tos turēt. Bet vēl kāds, kas ne reizi neatteica lūgumam pēc palīdzības, nu prot tikai pats lūgt, nevis dot.

Šie ir tikai daži veidi, kā, iespējams, ir izmainījusies daža laba tava draudzība un kas liecina par veselīgas draudzības pārvēršanos par toksisku. Un lai tu sevi neizdedzinātu, mēģinot saglābt jūsu attiecības, ir svarīgi atpazīt pēc iespējas vairāk toksisku draudzību pazīmes. Tāpēc, iedvesmojoties no portāla ''Women's Health Mag'', iepazīstinām ar pazīmēm, kas par tādu var liecināt.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!