<a rel='cc:attributionURL' href='https://unsplash.com/@brittaniburns'>Brittani Burns</a> / <a rel='license' href='https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/'>cc</a>
Būšana vienatnē var patikt un var nepatikt. Biežāk tomēr uzvar otrais variants. Bet, ko darīt, ja pandēmijas dēļ satikšanās un ašie randiņi kļuvuši vēl sāpīgāka problēma? Protams, jāmeklē veids, kā to padarīt mazāk apgrūtinošu. Nedrīkstot iziet no mājām, atliek tikai viens variants – sazināties digitāli. Bet, ja vēlies savā ikdienā ko pikantāku, ko vairāk par saraksti vai sazvanīšanos, domas var novest pie visai trakiem, negaidītiem un līdz šim prātā pat neienākušiem variantiem. Pat ja sākotnēji kautrējies un tikai no domas vien tavi vaigi iegūst spilgti rozā toni – kāpēc gan ne sekstings?

Kā lasāms Latvijas Drošāka interneta centra mājaslapā, sekstings radies no angļu valodas vārda "sexting" (vārdu salikuma "sex" un "texting"), kas nozīmē seksuāla rakstura ziņu, attēlu vai video sūtīšanu kādam internetā. Šajā laikmetā un vēl jo vairāk pandēmijas laikā attiecības ir kļuvušas digitālākas kā jebkad. Ne tikai mīlestība ir kļuvusi digitāla ar iepazīšanās saitiem, videočatiem utt., bet arī iekāre. Mainās arī cilvēka dzimumdziņas apmierināšanas līdzekļi. Sekstings – vārds, kuru neviens nezināja pirms 10 gadiem – kļuvis par visai aktuālu un bieži pieminētu apzīmējumu. Tāpēc vēl jo svarīgāk ir iepazīties ar to, kā arī smelties noderīgus padomus, lai nejustos neērti vai nenonāktu nepatīkamā situācijā.

Iedvesmojoties no portāliem "Mashable" un "Cosmopolitan", apkopojām svarīgākos faktorus un ieteikumus, kurus noderēs ievērot, sūtot šāda rakstura ziņas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!