<a rel='cc:attributionURL' href='https://unsplash.com/@catvideo'>Michael Prewett</a> /  <a rel='license' href='https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/'>cc</a>
Nespēju iegūt vai uzturēt pietiekami stingru erekciju dzimumakta laikā speciālisti dēvē par erektīlo disfunkciju. Ja ieplānots kaislīgs vakars divatā, šāds notikums var iedragāt gan sievietes, gan viņas partnera pašapziņu. "Es neesmu pietiekami pievilcīga" vai "partnerim es neinteresēju" ir dažas no domām, kas var pavīdēt sievietes prātā. Tikmēr vīrietis var sākt sevi šaustīt par to, ka pievīlis partneri, vai justies nepilnvērtīgs. Tomēr ikviens vīrietis ar to laiku pa laikam sastopas – tas nav nekas neparasts un tam var būt visdažādākie iemesli.

Iespējams, arī tava un partnera mīlas prieki dažkārt iet secen, jo mīļotā dzimumloceklis ne ar kādiem paņēmieniem nekļūst stingrs. Tiesa, uzreiz nevajag celt paniku, jo erekciju var ietekmēt visdažādākie iemesli – kā stress darbā, tā arī jūsu savstarpējie strīdi vai kādas atkāpes no normāla veselības stāvokļa. Lai mīlēšanās izkristu vien retā reizē, turpinājumā, iedvesmojoties no portāliem ''The Healthy'' un ''Health Line'', piedāvājam iepazīties ar 10 biežākajiem erektilās disfunkcijas iemesliem un ieteikumiem, kā visu vērst par labu.

Skaidrības labad jāpiebilst, ja erektilā disfunkcija novērojama teju katru reizi, mudini partneri doties uz konsultāciju pie ārsta, lai arī cik neērti viņam tas šķistu, jo tikai speciālists spēs atrast cēloni un palīdzēt problēmu risināt.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!