fotogrāfija šķiršanās attiecības laulība
Foto: Shutterstock
Lielākoties šķiršanās ir abpusējs lēmums – tiek sadalīta manta, bērnu aprūpe, parakstīti dokumenti, un katrs aiziet uz citu pusi. Tomēr ne vienmēr vēlēšanās sadalās proporcijās 50:50. Var gadīties, ka viena puse šo soli savā ziņā uzspiež, kamēr otra ir gatava darīt visu, lai attiecības neizirtu. Kāda stratēģija šādā situācijā būtu visveiksmīgākā, skaidrojuši "Psychology Today" eksperti.

Uzreiz svarīgi saprast, ka šajā situācijā, visdrīzāk, šķiršanās patiesi notiks. Ja partneris ir pieņēmis šo lēmumu, diez vai terapeits vai kāds ģimenes loceklis liks viņam pārdomāt. Iespējams, šis solis ir sasteigts, taču nevar izslēgt iespējamību, ka tas ir labākais un pareizākais, domājot par abiem. Protams, punkts netiks pielikts vienas dienas laikā, tāpēc partneriem vēl ir iespēja izrunāties, pārdomāt un, tautas valodā runājot, nolaist tvaiku.

Gluži tāpat kā stāšanās laulībā, arī savienības šķiršana ir katra cilvēka likumīga un brīva izvēle. Tas, ko sāpinātais partneris šādā situācijā var darīt, ir iet iespējami labākās stratēģijas ceļu, kas ilgtermiņā dos pozitīvu rezultātu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!