<a rel='cc:attributionURL' href='https://unsplash.com/@childeye'>Alexis Fauvet</a> / <a rel='license' href='https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/'>cc</a>
Veidot jaunas attiecības var būt liels izaicinājums, jo atklāties otram un būt ievainojamam nekad nav viegli. Papildus tam nākas vēl satraukties par attiecību seksuālo aspektu. Mīlēšanās ir būtiska daļa no ikviena cilvēka dzīves, bet ja sekss ir slikts, vai tas nozīmē, ka attiecībām nav nākotnes? To, iedvesmojoties no "Marie Claire", skaidrojam raksta turpinājumā.

Pats attiecību sākums, kad ar jauno partneri vēl neesat paspējuši nodoties mīlas priekiem, ir ārkārtīgi aizraujošs. Vien doma par sirdsāķīti liek ķermenim satraukumā ietrīcēties, un vēderā dancot simtiem tauriņu. Iespējams, tāpēc lielākā lielākā daļa ieteikumu, kas saistīti ar seksuālās dzīves uzlabošanu, mudina atgriezties pie tās "sākotnējās" sajūtas. Bet ko darīt, ja pirmā reize, ar kādu, kurš tev patiešām simpatizē, sagādā milzu vilšanos?

Vispirms, ir būtiski saprast, ka tu drīksti justies vīlusies. Ja jūsu starpā šķīst dzirksteles, viss šķietami ir kārtībā un tu no visas sirds gaidīji pirmo tuvības brīdi, tad skaidrs, ka neizdošanās gadījumā sajūta var būt draņķīga. Bet nenokar degunu par ātru, viss vēl nav zaudēts! Vai tev izcili veicās pirmajā reizē, kad brauci ar mašīnu? Vai arī tad, kad pirmo reizi mēģināji pagatavot sevišķi sarežģītu recepti? Visticamāk, nē. Dažkārt ir nepieciešams neliels treniņš un prakse, un tas, protams, attiecas arī uz seksu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!