<a rel='cc:attributionURL' href='https://unsplash.com/@lilartsy'>lilartsy</a> / <a rel='license' href='https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/'>cc</a>

Attiecības, dzīvojot dažādās valstīs, nav vieglas. Protams, ir arī sava romantika. Jūs ilgojaties, skumstat, sarunājaties pa telefonu, "skaipā" brokastojat kopā, sūtāt viens otram uzmundrinošas, mīlošas, seksīgas īsziņas un kopīgi kaļat plānus, kad un kurš šoreiz dosies ciemos pie otra. Un tad... Robežas tiek slēgtas. Visā pasaulē.

"Mēra puķe, cik tev acīs – acīs nāves daudz, laiks ir mēris, bet par mīlu laiku arī sauc," kādreiz rakstīja dzejnieks Jānis Peters un to ģeniāli izdziedāja Uldis Stabulnieks. Tā bija mūzika teātra izrādei "'Dekamerons", kas ir stāsts par mēra laiku un cilvēkiem, kuri, slēpjoties no mēra, sapņo par mīlestību un baudu un stāsta viens otram pasakas pieaugušajiem.

Pandēmija atkal ir pārņēmusi visu pasauli, bet cilvēki joprojām sapņo par mīlestību un tuvību. Arī tad, ja šķirti. Īpaši tad, ja šķirti. Bet pandēmija ir nežēlīga. Vai attālinātām attiecībām pandēmijas laikā vispār iespējams "happy ending" (laimīgas beigas)?

No vienas puses, mums atšķirībā no mēra laikiem ir nesalīdzināmi vairāk iespēju sazināties un satikties virtuāli.

Lai turpinātu lasīt, iegādājies abonementu.

Lūdzu, uzgaidi!

Pielāgojam Tev piemērotāko abonēšanas piedāvājumu...

Loading...

Abonēšanas piedāvājums nav redzams? Lūdzu, izslēdz reklāmu bloķētāju vai pārlādē lapu.
Jautājumu gadījumā raksti konts@delfi.lv

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!