Baudas kliedzieni guļamistabā – neveikli? Kā 'palaist grožus vaļīgāk'
Foto: Shutterstock
Tu esi pagatavojis vakariņas un ar glanci pasniedz ēdējam. Ielicis mutē pāris kumosiņus, viņš klusē. Šajā brīdī parasti pa galvu izskrien 101 jautājums, sākot no "Vai piebēru par daudz sāls? Vai kaut kas ir piededzis?" un beidzot ar "Vai viņam negaršo? Vai viņš uzskata mani par pilnīgu neprašu virtuvē?". Intīmās tuvības laikā stāsts ir pat ļoti līdzīgs. Ja guļamistabā valda kapa klusums, automātiski pieņemam – kaut kas sagājis galīgā tintē.

Skaļš sekss, ar ko saprotam gan tādus izsaucienus kā "uhh" un "ahh", gan arī paplašinātus teikumus pikantās noskaņās, bieži vien tiek pārspīlēts – jo īpaši dažādās filmās, grāmatās u.c. Tas, kā šādas ainas reizēm tiek aprakstītas un parādītas, liek apšaubīt, vai un kuras skaņas, kas pārspļautas pāri lūpām, patiešām ir autentiskas, un kuras teātris vien ir. Kā portāla "Elite Daily" norādījusi psihoterapeite un erotikas eksperte Amanda Lutermena, patiesība ir kaut kur pa vidu.

Mazāk pieredzējušas sievietes var izjust tādu kā spiedienu būt skaļām guļamistabā, jo pretējā gadījumā partneris nesaņem pozitīvu motivāciju. Arī šis pieņēmums nāk no dažādām mākslīgi radītām vietnēm, skaidro eksperte. Neskatoties uz to, ka nedabīgi baudas kliedzieni var būt pat traucējoši, Lutermena uzsver – starp skaņu un uzbudinājumu patiesi ir vērā ņemama saikne. Pat pavisam īsa, bet baudpilna skaņa var garastāvokļa kuģi novirzīt pa citu kursu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!