Ko izvēlēties: mīlestību vai naudu, vai mīlestību par naudu?
Foto: Shutterstock
Atzīt to negribas nevienam, bet finanšu loma romantiskā partnera izvēlē ir nenoliedzama. Nodrošinātība visbiežāk nozīmē arī nosvērtāku, pašpārliecinātāku un koptāku cilvēku. Kamēr turības priekšrocības baudīt gribas, "pirkta mīlestība" skan aizvainojoši un vulgāri. Vai izvēloties romantisko partneri ir jāņem vērā arī finansiāli apsvērumi? Vai laulība ir darījums?

Diskusiju forumā "Reddit" ir pieejami dažādi sieviešu secinājumi un pārdomas par mīlestības saikni ar naudu, piemēram:

  • "Iepazinos ar sievieti, kura bija precējusies ar vīrieti no no pasaulē bagātākās ģimenes. Bet kādu dienu, lidmašīnā viņa iepazinās ar ļoti vienkāršu puisi. Abi iemīlējās, ar bagāto vīru izšķīrās un apprecējās ar vienkāršo. Un pēc daudziem, kopā pavadītiem gadiem, viņi vēl aizvien ir iemīlējušies."
  • "Nekas šajā dzīvē nav par velti. Ja apprecies tikai dēļ naudas, tas nozīmē, ka esi nopirkts. Viņš gaidīs no jaunās preces noteiktu, vēlamu uzvedību (un ne tikai seksu), pretējā gadījumā – izsviedīs pa durvīm kā kaut ko nevajadzīgu."
  • "Atklāti sakot, neiebilstu tikt nopirkta vai pārdota, jo laulība pati par sevi ir darījums. Laulībā ar naudu vai bez tās, tāpat būs problēmas. Tā kā – kāpēc gan ne?!"
  • "Ja attiecības nav mīlošas, nauda šo stresu tāpat neatvieglos."
  • "Nauda dzīvi priecīgāku nepadarīs, bet ērtāku gan. Tiesa, ar to nekad nebūs gana, vienmēr gribēsies vairāk. Atrodiet partneri, kurš dzīvē ienes patiesu prieku un nauda būs tikai patīkams papildinājums."
  • "Es labāk apprecētos ar turīgu vīrieti. Ja ir nauda, tad ir daudz vieglāk darīt radošas lietas."
  • "Par naudu nevar nopirkt mīlestību, bet tā sniedz iespēju mīlestību atrast."

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!