darbs sieviete dators
Foto: Shutterstock

Kad šķiet, ka novērotas visas iespējamās pazīmes, ka esi izaugusi no sava līdzšinējā amata un laiks pārmaiņām, sākam prātot par karjeras iespējām un paaugstinājumu. Tomēr uz pasūtījumu reti kad kaut kas notiek! Kāpēc mani nepaaugstina? Lūk, daži iemesli, ko atgādinājis "Business Insider".

Pārliecība: esmu šeit strādājusi gana ilgi, esmu pelnījusi paaugstinājumu

Strādājot kādā uzņēmumā jau kādu laiciņu, vari manīt, ka arī tie, kas atnākuši vēlāk, nopelna paaugstinājumu pēc gada, diviem. Tas, protams, sāk radīt jautājumus, ņemot vērā, ka tu, piemēram, strādā tur jau daudz ilgāk.

Kā skaidro eksperti, paaugstinājumam lielā mērā nav nekāda sakara ar nostrādāto laiku uzņēmumā. Un domāt, ka esi pelnījusi kādu labumu tikai tādēļ, ka strādā tur ilgāk, ir aplami. Tas, ka tu ierodies uz darbu, nenozīmē, ka esi pelnījusi kādu atzinību, jo, pavisam vienkārši, tas ir tavs darbs. Vai tu domā, ka paaugstinājumu iespējams gūt tikai tāpēc, ka esi pārkāpusi uzņēmuma durvju slieksnim visvairāk? Nē, viss atkarīgs no tā, cik daudz tu ieguldi sevi, lai padarītu darbavietu labāku. Būtiski ir rezultāti.

Taču vienmēr atceries – lai arī kādi ir tavi cēlie mērķi un enerģija sevi pierādīt darbā, ir lietas, ko darba dēļ nav vērts upurēt.

Attieksme un nepaziņošana par savām vēlmēm

Foto: Shutterstock

Vadības spēju neizrādīšana

Foto: Shutterstock

Tu slikti sadzīvo ar kritiku

Foto: Shutterstock

Tu neizkāp no savas komforta zonas

Foto: Shutterstock

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!