Seši speciālistes ieteikumi, lai karjerā veiktos
Foto: Shutterstock
Reizēm tikai pavisam nelielas izmaiņas mūsu ikdienā var paveikt milzu lietas un atnest veiksmi. Tas attiecas ne tikai uz privāto dzīvi, bet arī attiecībām darbā un veiksmi karjerā. Lai palīdzētu pievilināt veiksmi un darbi vestos labāk, piedāvājam iepazīties ar karjeras treneres un konsultantes Anitas Gailes ieteikumiem.

Ja pirms gadiem 20 veiksmīga karjera nozīmēja labus ienākumus un augstu hierarhijas līmeni, šodien aizvien lielāka nozīme kļūst apmierinātībai ar darbu un karjeru, un svarīgs ir ne tikai atalgojums, bet arī patika pret darbu un labsajūta.

Modernā karjeras vadības zinātne saka, ka laimei tomēr vajag abus – gan darbu, kas patīk un attīsta, gan augstus ienākumus. Lai to sasniegtu, nepietiks ar organizācijās izstrādātajām talantu vadības sistēmām - cilvēkam pašam ir jāiesaistās savas karjeras veidošanā. Kādi ir galvenie veiksmīgas karjeras priekšnoteikumi? Kas ir tas, ko pats cilvēks var ietekmēt? Atceries – veidot karjeru ne vienmēr nozīmē cīnīties par jaunu amatu – tas nozīmē arī attīstīties un justies labi tur, kur esi tagad.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!