<a rel="cc:attributionURL" href="https://unsplash.com/@rawpixel"> Rawpixel</a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/">cc</a>
Darbs ir tā vieta, kur mēs pavadām neskaitāmas stundas. Tāpēc ir tikai normāli, ka kolēģu vidū diskusijas un sarunas veido dažādi temati. Tomēr, kā liecina portāla "Huffpost" informācija, ne visas tēmas vajadzētu skaļi pārrunāt, piemēram, emocionāli gausties un ķengāt iepriekšējo darba vietu vai kritizēt citus par viņu politisko piederību.

Ir saprotams, ka sarunas par dažādām tēmām – sadzīvi, sporta treniņiem, mājdzīvniekiem vai pēdējā laika kulta seriāliem atdzīvina reizēm pelēcīgo un vienmuļo darba vidi. Ir patīkami aprunāties ar citiem, dalīties pieredzē un atrast līdzīgi domājošus, tomēr ne visas tēmas rosinās pozitīvu noskaņu darba vietā. Pastāv vairāki temati, kas drīzāk nostādīs tevi neveiklās situācijas, nekā rasīs aizraujošas sarunas.

Reizēm pieskaršanās divdomīgām vai pārlieku sensitīvām tēmām var pasliktināt tavu iespēju, piemēram, iegūt kāroto paaugstinājumu vai algas pielikumu. Šajos gadījumos nav runa, ka diskutablajiem jautājumiem nevajadzētu pastāvēt sarunu laikā, tomēr tev būtu būtiski jāpiedomā – ko, kā, kam un kur paud savu viedokli.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!