Visas sievietes vairāk vai mazāk un vienalga kādā vecumā vēlas izskatīties labi, lai seja izskatītos mirdzoša un ķermenis būtu labā formā, āda tvirta un elastīga. Viena no mūsdienu aktuālākajām problēmām kosmetoloģijā ir celulīts. Tas ārēji izpaužas kā nelīdzens ādas reljefs jeb "apelsīna miziņa". Šādas ādas izmaiņas sastopamas turpat 90 % sieviešu. Šobrīd skaistumkopšanas industrija piedāvā ļoti plašu anti-celulīta pasākumu klāstu, sākot no profesionāliem pretcelulīta līdzekļiem, manuālām tehnikām, līdz dažādām aparātu tehnoloģijām, tomēr plašais iespēju klāsts nespēj katrai sievietei piedāvāt atbilstošāko.

Celulīta profilakses pasākumu veidi ir dažādi. Būtu lietderīgi katram atrast sev piemērotāko, lai tas ar gandarījumu un pozitīvām emocijām virzītu uz sasniedzamo mērķi. Sākotnēji cīņa ar celulītu varētu likties nogurdinoša, bet psihologi saka, ka četras nedēļas ir pietiekamas, lai izveidotos noturīgi ieradumi. Tas, kas sākotnēji šķiet kā apgrūtinājums, vēlāk pārvēršas par ikdienas ieradumu. Vienkārši ir jāmēģina dzīvot savādāk, no jauna, un iespējams, ka vairs nevēlēsies atgriezties pie "apelsīna miziņas" efekta.

 "Mans ieteikums skaistam un vingram augumam būtu neatlaidība un aktīva celulīta apkarošanas shēma, ko palīdzēs izstrādāt kosmētiķis. Ja klients ir nopietni nolēmis nodarboties ar šo problēmu, tad pavasaris ir pēdējais laiks, kad to uzsākt, jo pludmales sezona jau tuvojas. Klientam ir jāapzinās, ka tas prasīs diezgan daudz laika un arī noteiktu naudas summu, bet lai sasniegtu labus rezultātus to ir jārēķinās," atzīst CIDESCO Rīgas Kosmētikas skolas pārstāve Agita Cimoška.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!