Tu lieto vienu un to pašu mazgāšanās sūkli
Ja mazgājies ar speciālu dušas cimdu, pēc trīs reižu lietošanas obligāti to izmazgā veļasmašīnā augstā temperatūrā. Savukārt mazgāšanās sūklis jāmaina vismaz reizi trīs mēnešos. Pretējā gadījumā mitrajā vidē un tavu mazgāšanās līdzekļu pārpalikumu kārtā baktērijām būs īsta paradīze!
Tu skrubējies katru dienu
Ja uzskati, ka maiga pīlinga lietošana katru dienu ir labākais veids, kā ādu attīrīt no atmirušajām šūnām un netīrumiem, tu kļūdies! Patiesībā tu šādi padari to tikai taukaināku, kā rezultātā uz ādas labāk jūtas arī mikrobi. Lai no tā izvairīties, lieto skrubi reizi nedēļā un, vēlams, pirms došanās pie miera!
Tu mazgā matus, tos vispirms neizķemmējot
Lai mazinātu matu lūšanu, pirms to mazgāšanas neaizmirsti matus izķemmēt! Savukārt pēc kondicioniera ieklāšanas vari matus izķemmēt ar ķemmi, kam ir plati zari, tā mazinot to piņķerēšanos skalošanas laikā.
Tu dušas laikā tīri zobus
Atceries, ka zobi jātīra divas minūtes, to darot kārtīgi. Mazgāšanās un zobu kopšanas apvienošana liks to tīrīšanai pievērst mazāk uzmanības.
Tu uzreiz noskuj kājas
Lai āda kļūtu maigāka un skuvums gludāks, nogaidi vismaz 10 līdz 15 minūtes un tikai tad ķeries pie kāju skūšanas. Mitrajā un siltajā gaisā matiņi kļūs mīkstāki.
Tu mazgā matus katru dienu
Jo biežāk tu mazgāsi matus, jo vairāk dabisko eļļu izstrādās galvas āda, tiem atkal kļūstot taukainiem. Nogaidi vismaz divas dienas līdz kārtējai matu mazgāšanas reizei, ļaujot dabiskajām eļļām nokļūt arī līdz matu galiem!
Tu ej karstā dušā
Kad ārā ir auksti, karsta duša šķiet lielisks veids, kā sasildīties. Taču pārmērīgi augsta ūdens temperatūra ādu padarīs sausu, veicinot tās lobīšanos.
Tu ķermeni un matus kārtīgi noberz ar dvieli
Lieki nekairini matus un ādu, to sparīgi rīvējot ar dvieli. Tā vietā izvēlies maiga auduma dvieli un ar to nosusini ādu un matus, izvairoties no stipras berzēšanas.