Lai lietussargi netiktu nekārtīgi izlikti plauktā, pie ārdurvīm var pielikt speciālo lietussargu statīvu, kur tos salikt uzreiz pēc ienākšanas mājoklī. Nodrošinoties ar šādu statīvu, nebūs jādomā, kur, lai atver lietussargus un izliek tos žāvēties, turklāt visbiežāk šajos statīvos ir vieta, kur notecēt liekajam ūdenim, ko atliek vien pēc tam izliet.
Oriģināls veids, kā aizvietot veikalos nopērkamos lietussargu statīvus, ir ieviest kādu trauku vai bunduli, piemēram, alumīnija piena kannu. Stilīgs noformējums mūsdienīgam interjeram.
Ja lietussargi nav daudz, var ieviest arī šādu baltu, neuzkrītošu statīvu, kas lieliski piestāvēs kopējam interjeram koridorī.
Askētiska interjera cienītājiem var noderēt ideja ar šo cilindra veida trauku no stikla, kas, lai gan ir caurspīdīgs, tomēr ļaus pārredzēt tā saturu un lieki neizcelsies uz pārējā interjera fona.
Lietussargu statīvs pie viena var kalpot arī kā interjera aksesuārs, piemēram, šeit ornamenti ļoti veiksmīgi harmonē kopā ar citiem baltās krāsas akcentiem telpā.
Antīku lietu atzinējiem jādodas uz krāmu tirdziņiem un jāmeklē šādas lietas starp tur esošajām interjera pērlēm, jo dažkārt tieši tur var atrast kaut ko tik interesantu, kā šo pūces veida statīvu.
Ja ir saglabājusies lielāka vāze, arī to var izmantot kā lietussargu statīvu.
Pīti grozi, no metāliskas stieples veidotas kastes vai turzas tukšā veidā kalpos kā akcents, bet, ieliekot lietussargus, būs ļoti praktisks statīvs, kas pie viena atgādinās par lietussarga nepieciešamību, izejot no mājas.
Elegantam interjeram piestāvēs kaut kas ne tik ļoti uzkrītošs, piemēram, šāds pīts grozs.
Ļoti interesants risinājums ir arī koka muca, kas pildīs to pašu statīva funkciju, un kas veiksmīgi iederēsies lauku mājā.
Starp citu, arī interesantāka noformējuma spainis var būt itin piemērots lietussargu glabāšanai.