Visvienkāršākos auduma šūpuļtīklus itin viegli var iekļaut arī nelielā istabā. Atliek vien piemērotā vietā iestiprināt āķus, lai tie noturētu zvilnētāja svaru, un šūpuļtīklu varēs viegli piekārt un noņemt, kad vien ir vēlēšanās.
Striķu šūpuļtīkls būs tikpat jauks interjera elements viesistabā, kā atpūtas vieta starp ābelēm pagalmā. Ja telpa ir tik funkcionāla, ka tajā ir arī griestu sija, tā būs labs pamats šūpuļtīkla iekarināšanai.
Tieši tāpat jautrāku var padarīt arī bērnu istabu – šūpuļtīklu iekar kādā vietā, kur telpā ir brīvāks. Pirms tam gan nepieciešams pārliecināties, vai griesti būs piemēroti tam, lai tajos ieurbtu šūpuļtīkla iekarināšanai nepieciešamos āķus.
Košs auduma šūpuļtīkls izcelsies gaišā interjerā. Novieto to kādā viesistabas stūrī, kur līdzās ir atpūtas krēsls – tādā veidā būsi izveidojis veselu atpūtas zonu. Viena no auduma šūpuļtīkla priekšrocībām – tajā ir vieglāk ierausties un tas ir ērtāks gulšņāšanai, nekā no striķiem austais.
Lūk, lielisks piemērs no kāda Latvijas interjera, kur šūpuļkrēsls un seni, jūras apskaloti baļķi lieliski iekļaujas telpā ar augstajiem griestiem. Apvienoti vienkāršie dabas materiāli ar patīkamo – zvilnēšanu mīkstā krēslā, kas iešūpos atpūtā.
Par ideālo vietu iekštelpās, kur novietot šūpuļtīklu, varētu saukt studio tipa dzīvokļus ar pamatīgām koka sijām. Tām ne tikai būs atrasts radošs pielietojums, bet arī šūpuļtīklam būs izturīgs pamats, kur to iekarināt.
Bet, ja istabā nav vietas, kur iestiprināt šūpuļtīkla āķus – bez raizēm! Par izteiksmīgu interjera elementu var padarīt šūpuļkrēslu, kas iekārts izturīgā metāla kājā. Jaukākais – krēslu varēsi pārvietot pa telpu, kā vien sirdij tīk.