matu izkrišana
Foto: Shutterstock
Ieraugot ķemmē arvien vairāk matu pēc katras sasukas veidošanas, sākam domāt – kāds tam ir cēlonis? Izmēģinājuši vairākas tautas metodes, lai censtos atrisināt šo problēmu, secinām, ka ar pašu spēkiem laikam galā netiksim. Tieši ar šādu problēmu pie mums vērsās kāda lasītāja, tāpēc nolēmām uzdot šo jautājumu speciālistam.

Pavisam nesen pie mums vērsās lasītāja, kura lūdza palīdzību sekojošā problēmā – sievietei nav sevišķi labi nagi un arī mati sāk zaudēt savu apjomu.

"Viņa" lasītāja raksta tā: "Bērnībā man bija ļoti biezi mati, bet nagi visu mūžu bijuši plāni un ātri ievainojami. Sākoties pubertātei, mati sāka taukoties un nedaudz krist ārā. Grūtniecības laikā matu krišana mitējās, taču pēc tam problēmas atkal atsākās." 55 gadus vecā sieviete saka, ka dzīvojot veselīgi un ievērojot pareizu uzturu, taču mati katru dienu ārā krītot ārkārtīgi daudz, bet jaunie augot lēni. "Mati ar katru gadu paliek arvien plānāki – tagad vairs tikai puse no bērnības matu daudzuma. Bet pat aptuveni desmit gadus vecākām sievietēm, kuras nepievērš uzmanību uzturam, redzu, ka mati vēl tik biezi kā jaunībā". Vērts arī uzsvērt, ka sieviete matus krāsojot tikai ar hennu, lai nebūtu redzami sirmie mati. "Viņa" lasītāja ir izmēģinājusi dažādas metodes, tajā skaitā apstrādāt matus ar kanēli, sīpolu un kumelīšu novārījumu, taču nekas viņas problēmu neatrisinot.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!