Palūko šķūnīša saturu – iespējams, tur jau skumjam liktenim noglabāts kāds pamatīgs bluķis, kas patiesībā varētu izpelnīties komplimentus, noliekot to interjerā. Lielāks vai mazāks, ar mizu vai bez tās, apstrādāts vai gluži kā tikko no meža atnests – visos variantos izskatīsies labi.
Pēc kādas garākas pastaigas mežā var palaimēties atrast kādu bojātu koku, kas patiesībā ļoti labi izskatīsies, pat ja stumbrs vietām izkaltis un vietām redzami tārpu izēsti dobumi.
Ja noņemsi bluķim mizu, noslīpēsi koku un ieeļļosi to, iegūsi ilgmūžīgu interjera elementu, kas nekad neizies no modes.
Ja interjeram nepiestāv koka dabīgā nokrāsa, izmanto krāsas un pārvērt to līdz nepazīšanai!
Nereti grūti atrast īstā izmēra galdiņu vai plauktu, tad no bluķis var būt kā radīts. Izmanto to kā nelielu kafijas galdiņu omulīgajā lasīšanas stūrītī.
Bez galda virsmas tam var atrast arī plaukta vai statīva pielietojumu, liekot uz tā puķupodus – ar nokareniem augiem izskatīsies jau kā īpaša kompozīcija.
Šeit arī piemērs, kur bluķim saglabāta miza, lai tas izskatītos pēc iespējas autentiskāk.
Lūk, arī vannasistabā iederēsies koka bluķis! Un nebūs jābaidās, ka ar slapjām pilēm varētu sabojāt mēbeli, jo koks pacieš visu un pat nelieli defektu to pārvērtīs par efektu.
Daudzi noteikti prāto par to, ka šādi bluķi nav praktiski, jo grūti pārnēsājami, ja rodas tāda nepieciešamība, bet arī tiem var piestiprināt ritentiņus, un tas būs ne par matu sliktāks par jebkuru kafijas galdiņu.