Ja neesi radis bumbiņu virteni glabāt ieslēgtu visu laiku, tā skaisti izskatīsies ielikta kādā grozā vai kastē, kas ir kaut nedaudz caurredzama. Krāsainās bumbiņas kalpos kā glīts dekors un, kad radīsies vēlēšanās, bumbas arī ieslēgtā veidā izskatīsies ļoti labi.
Šī ideja noder arī tiem, kas negrib bumbiņu virteni kārt pie sienas, logos vai kur citur. Groziņā saliktas, tās skaisti izgaismos telpu un var pat aizstāt naktslampiņu.
Lielākā grozā ieliec arī kādu pūkainu spilvenu, lai bumbiņas vieglāk izkārtot.
Vēl ļoti interesantu noformējumu izdosies iegūt, ja kādā burkā vai lielākā vāzē saliksi kuplus zarus un tajos iekārsi virteni. Ieslēgtas tās izcels zarus un veidosies skaistas ēnas uz sienām.
Aizkaru stangā iekarinātā virtene, kas sliecas līdz pat zemei, glīti papildinās interjeru, kurā nav pārlieku daudz detaļu pie sienām.
Radoši cilvēki bumbiņu virteni var izmantot arī galda noformējumā – pat neieslēgtas tās glīti papildinās noskaņu.
Ja istabā pie sienas atstutēts spogulis, to palīdzēs izcelt tajā iekārta bumbiņu virtene.
Lūk, vēl viens radošs pielietojums diegu bumbiņu virtenei – liec to egles zaros!
Mājīgu noskaņu izdosies radīt, ja virteni uzliksi uz gultas galvgaļa vai aptīsi to ap rāmi.
Arī pie mazuļa gultas iekārtas šīs bumbiņas labi izpaudīsies. Gaisma nebūs pārāk uzmācīga, lai to naktī izslēgtu, turklāt gultiņas atrašanās vieta būs labāk pārredzama.
Dekoratīvās trepes, ko interjerā izmanto kā pakaramo rīta halātam, pledam vai kādai jakai, arī var papildināt ar šo rotājumu.
Ideju vairāk kā vajag, tāpēc liec lietā savu radošo prātu un atrodi kādu neparastu veidu, kā mājokli rotāt ar mājīgajām bumbiņām.
Starp citu, ja esi gatavs čakli padarboties, izveido diegu bumbiņu virteni pats, vadoties pēc šīs pamācības, bet, ja esošā virtene jau noputējusi, te atradīsi padomus, kā atgūt tai tīrību.