ūdenskrāns, jaucējkrāns, izlietne
Foto: Shutterstock
Ūdens ir viens no centrālajiem elementiem gan dažādās teikās un nostāstos, gan leģendās un mītos par pasaules radīšanu. Tāpat arī mūsdienās teju visās kultūrās un reliģijās tam tiek piedēvētas pārdabiskas īpašības – visbiežāk ūdens ir simbols attīrīšanās un pārmaiņu procesam.

Arī pareizticīgo konfesijā ūdens simboliskajai jēgai tiek piešķirta būtiska nozīme, un šai sakarā Kunga Kristīšanas dienas priekšvakarā, kas tradicionāli tiek atzīmēts 18. janvārī, ikviens, kurš vēlas attīrīties no negatīvas enerģētikas, slimībām, konfliktiem, ilgi krāta aizvainojuma un citām cilvēka emocionālo un arī fizisko labsajūtu graujošām domām, var izmantot ūdens dziedējošās īpašības.

Kā stāsta astroloģe Akvelīna Līvmane, Pareizticīgā Baznīca ik gadu nakti no 18. uz 19. janvāri pavada lūgšanās, ticot, ka visi pasaules ūdeņi šai brīdī ir svētīti un enerģētiski uzlādēti. Tādējādi ikvienam no mums ir iespēja visparastāko no krāna tekošo ūdeni iepildīt pudelē, koncentrējot domas uz tā dziedējošo spēku, lai vēlāk izmantotu gan fiziskās, gan garīgās veselības kaišu ārstēšanai. Taču jāievēro būtisks nosacījums.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!