Mulsinošais slapjums biksēs: kā cīnīties ar urīna nesaturēšanu
Foto: Shutterstock
Par spīti tam, ka urīna nesaturēšanu kādā dzīves periodā nākas piedzīvot teju ikkatrai sievietei, šī joprojām ir tēma, kas apvīta ar daudziem mītiem un maldīgiem priekšstatiem, taču par delikāto problēmu nevajadzētu kautrēties. Lai uzzinātu, kādi ir cēloņi un iespējamie risinājumi urīna nesaturēšanai, turpini lasīt tālāk.

Ja tev kādreiz ir nācies pieredzēt urīna nesaturēšanu, visticamāk, biji pārsteigta – it īpaši, ja esi salīdzinoši jaunā vecumā. Valda maldīgs priekšstats, ka nesaturēšana ir raksturīga tikai vecākām sievietēm, taču tas ir vien mīts. Jā, ar šo problēmu patiesi nākas sastapties biežāk, kļūstot vecākam, tomēr to var nākties piedzīvot jebkurā vecumā – it sevišķi, ja esi grūtniece vai nesen esi dzemdējusi bērniņu, raksta "Good Housekeeping". "Sievietes mēdz veltīgi domāt, ka tas ir tikai vēl viens slogs, ar kuru viņām vienkārši jāsadzīvo," atklāj Sieviešu Nesaturēšanas centra Ņujorkā vadītāja Šeina Sopa. Labā ziņa ir tā, ka kaut kādā dzīves posmā tas notiek gandrīz pusei sieviešu, un ir daudz veidu, kā ārstēt nesaturēšanu.

Vispirms ir jāzina, ka vairums nesaturēšanas gadījumu ietilpst vienā no trim kategorijām, un katrai no tām ir savi cēloņi un ārstēšana. Lūk, kā tās atšķiras:

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!