divi baloži
Gribot vai negribot, bet jebkurās attiecībās reiz iestājas garlaicība un rutīna. Bieži kāds no pāra, atjēdzoties ikdienā, kas tiek pavadīta pēc viena un tā paša modeļa jau mēnešiem, varbūt pat gadiem, sāk satraukties – vai tiešām abi neviļus, tepat blakus esot, aizgājuši katrs savu ceļu un nekas vairs nav glābjams? Taču tā vietā, lai rutīnu un garlaicību uztvertu kā kaut ko negatīvu, tajā jāsaskata mudinājums vajadzīgajām pārmaiņām.

Rutīna attiecībās var izpausties dažādi, skaidro portāls "Psychology Today". Citi vairs, pēc darba dienas atnākot mājās, neizjūt to prieku, kad pretī parādās mīļotā cilvēka seja. Daži atskārš, ka kādreiz attiecībās bija daudz jautrības, bet tagad – nogurums un apātija. Daudzi pāri saprot, ka mainījusies ne tikai komunikācija starp viņiem, bet arī seksuālajā dzīvē netiek gūts tāds baudījums kā iepriekš.

Protams, garlaicība un rutīna nozīmē, ka attiecībās abi iesaistītie vairs nejūtas simtprocentīgi apmierināti. Taču tas nebūt nenozīmē, ka attiecībām pienācis gals. Ja vien abi apņemas darīt kaut ko lietas labā, tad rutīnas konstatēšana var būt labākais dzinulis pārmaiņām.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!