Dzīvokļa plānojumu nebija nepieciešams koriģēt, jo sākotnējais variants pilnībā atbilda visām prasībām. Tomēr, interjera dizainerei bija jātiek galā ar grūtu uzdevumu - salīdzinoši nelielā, aptuveni 35 kvadrātmetru telpā, bija jāapvieno trīs funkcionālās zonas: virtuve, dzīvojamā zona un ēdamistaba. Lai saglabātu stabilitātes sajūtu, dizainere izvēlējās atdalīt zonas, izmantojot vizuālus paņēmienus: krāsošanu, dažādus grīdas un sienas dekorus, griestu formas un apdari, dažādus apgaismojuma scenārijus.
Interjeram tika izvēlēti silti, mierīgi toņi, kas atrodami dabā – ar to palīdzību dizainere mēģināja radīt mājīgu atmosfēru industriālā vidē. Kontrastam interjerā tika uzsvērta stilizēta pilsētvide - Parīzes fragmenti, kuri atkārtojas dažādos veidos gandrīz visās dzīvokļa telpās.
Tumšās valriekstu toņa grīdas un baltais fons iezīmē ēdamzonu, kura vajadzības gadījumā var tikt apvienota ar dzīvojamo zonu.
Vieglā un gaismas piepildītā dzīvojamā zona ir dekorēta ar dabīgiem materiāliem: koku, akmeni, ādu, linu, kuri lieliski kontrastē ar virtuves zonai izvēlētā industriālā stila materiāliem: plastmasu, metālu un glancētām virsmām.
Priekšnama sienu rotā Antuāna de Sent-Ekziperī frāze oriģinālvalodā no "Mazā prinča", kas liek aizdomāties par mūžīgām vērtībām, veicina pozitīvu domāšanu. Šis grafisko simbolu rotājums telpai piešķir arī dinamiku, rotaļīgumu un individualitāti.
Virtuves zonai bija ļoti maz vietas, tādēļ mēbeles tika izvietotas gar aizmugurējo sienu bet, kad tika iemontēts viss nepieciešamais aprīkojums, nācās secināt, ka darba virsma ir gandrīz izzudusi. Lai izveidotu funkcionālu darba zonu, dizainere nolēma izstrādāt virtuves salu, kura kalpo arī kā ērts brokastu bārs un papildus vieta, kur glabāt virtuves piederumus.
Lai virtuvi integrētu dzīvojamā zonā un kopējo telpu nepārslogotu ar liekām detaļām, dizainere virtuvē centās maksimāli izmantot slēptus elementus. Virtuvē dominē mājīga, silta un "garšīga" krāsu palete: šokolādes brūnie, krēmīgie, bēšie toņi. Spīdīgas fasādēs rada līdzsvaru starp sajūtām un piešķir dzīvokļa kopējam stilam tipisko rūpniecisko sterilitāti.
Guļamistabā ir īpaši skaidri jūtama Parīzes tēma. Uz sienas, kas atrodas gultas galvgalī, ir attēlotas fragmentāras ainiņas Parīzes noskaņās. Dizainere ir gandarīta, ka viņai izdevās atrast tapeti, kas izskatās kā mākslinieka radīta skice. Šī detaļa guļamistabā palīdz radīt tiešām romantisku atmosfēru. Gultas galvgalis ir ražots pēc pasūtījuma. Grafisku precizitāti telpai piešķir striktās lampas un lakoniskie naktsgaldiņi. Paklāja raksts turpina Parīzes tēmu, attēlojot pilsētas slavenākos simbolus.
Nelielajā kabinetā lielākoties uzturas dzīvokļa saimniece, tāpēc šeit industriālais stils ir nedaudz "atšķaidīts" ar sievišķīgiem motīviem: foto tapete ar pavasara ziedu rakstu, lotosa formas griestu lampa, galda forma un akcentiem izvēlētā fuksiju krāsa telpā rada sapņainu un romantisku noskaņu.
Dizainere iesaka interjera atsvaidzināšanai izmantot lielformāta attēlus un fototapetes, jo ar šo paņēmienu ir iespējams vizuāli paplašināt telpas.
Vannas istabas sienas rotā oriģinālas flīzes ar pilsētas siluetu. Silueta kontūras atkārtojas arī lāzera tehnikā darinātajās izlietnes skapja durvīs. Ar šo paņēmienu palīdzību dizainerei ir izdevies telpā radīt monolītu sajūtu un nodrošināt tās individualitāti.