Lai izveidotu divkrāsu un rakstainu sienas krāsojumu, portāls ''Better Homes and Gardens'' iesaka nodrošināties ar vienu gaišāku un otru tumšāku krāsu. Portāla atspoguļotajā piemērā ir izmantota gaiši dzeltena un tumši zaļa. Krāsām ir jābūt kontrastējošām, lai dažādība būtu manāma. Sienas krāsošanas procesā neiztikt arī bez rullīša, saru birstes un lazūras (caurspīdīga lakai veidīga masa), kas izcels izveidoto reljefu. Lai krāsojums izdotos pēc iespējas skaistāks, iesakām krāsu sajaukt ar lazūru jau veikalā pie speciālistiem, jo tie zinās precīzāko proporciju. Tā kā lazūra piešķir krāsojumam perlamutra spīdumu, speciālisti to sajauks vispiemērotākajā proporcijā.
Pirmais solis.
Ar rullīti un gaišāko toni nokrāso sienu (stūrus un sienas malas iepriekš jānolīmē ar līmlenti, lai nenokrāsotu blakus sienu). Ļauj krāsai pilnībā nožūt.
Otrais solis.
Ar sienas tumšāko krāsu, kas sajaukta ar lazūru, krāso virsējo kārtu. Ar šīs kārtas krāsošanu nevajadzētu kavēties, jo reljefs jāveido tad, kad krāsojums ir vēl svaigs un nenožuvis. Uzreiz nekrāso visu sienas laukumu, bet tikai daļu, lai paspētu to vēl slapju izmantot reljefa veidošanā.
Trešais solis.
Izmantojot otu vai birsti, velc to pa virsu krāsojumam vertikālā virzienā no augšas uz leju. Pēc katra birstes novilciena, noslauki to ar mitru drānu, lai nepaliktu krāsas nosēdumi. Kad pirmajai krāsojuma daļai izveidots reljefs, krāso nākamo daļu un veic tādas pašas darbības ar birsti. Ļauj sienai nožūt.
Ar reljefa veidojumu var eksperimentēt – veidot horizontālas svītras, apļveida formas vai neregulāras strīpas. Labi izskatīsies jebkurš reljefs, jo neparastumu šajā krāsojumā padara krāsu kontrasts.