Sniegpulkstenītes pēc dabas ir aukstuma izturīgas, tāpēc tās vislabāk noturēsies vēsākajās telpas daļās, neatkarīgi no tā, vai ziedi ir ielikti vāzē vai iestādīti podiņā. Jo siltāka telpa un mazāks gaisa mitrums, jo ātrāk ziedi noziedēs, taču, ja dārzā sniegpulkstenītes ir gana daudz, tad ar jauniem ziediem var papildināt noformējumu, kad vien ir vēlēšanās.
Sniegpulkstenītes dabā aug saulainās vietās, zem kokiem, krūmiem, zālienā un pat akmeņdārzos, taču svarīgi, lai augsne būtu irdena un trūdvielām bagāta. Ja vēlies sniegpulkstenītes audzēt iekštelpās, tad vēlams izmantot to pašu augsni, kurā tās augušas. Neaizmirsti, ka sniegpulkstenītēm nepieciešams liels mitrums, tāpēc tās ļoti labi augs, ja virs augsnes izkārtosi sūnas, kas uzsūks mitrumu. Bet, ja liec ziedus vāzītē, tad noteikti izmanto vēsu ūdeni.
Idejas pasniegšanai
Gaumīgi un neparasti izskatīsies, ja iestādīsi sniegpulkstenītes ne vienkāršākajos puķu podos, bet gan kādos oriģinālākos priekšmetos, piemēram, uz paplātes, burciņās, stikla traukos, porcelāna krūzītēs vai pat nokrāsotās skārda bundžās.
Galvenais ir pasniegšana, jo pat ļoti vienkāršas lietas ar radošu pieeju var radīt pavisam neparastas. Lai sniegpulkstenītēm būtu vieglāk noturēties, virs zemes izkārto sūnu, jo tā būs ne tikai balsts, bet arī papildinājums mitruma uzsūkšanai. Lai vienkāršais puķu podiņš izskatītos gaumīgāk, aptin to ar baltu zīdpapīru, apsien baltu mežģīņu lentīti vai vienkārši nokrāso ar baltu krāsu.
Ja vēlies sniegpulkstenītes noplūkt un pasniegt tās kā grieztos ziediņus, arī šādā izvēlē var izpausties ar pasniegšanas veidiem. Tā kā ziediņi ir mazi un arī kātiņš nav lielāks par 10-15 centimetriem, tad tiem derēs ne pārāk lieli trauki.
Izmanto jebkuru stikla glāzi, mazo stikla pudelīti, iekarini kolbas un ieliec tajās ziediņus, pasniedz tās krūzītē, lejkannā, mazā burciņā vai pat olu čaumalā. Izmanto šo īso laika sprīdi, kamēr sniegpulkstenītes atrāda savu pavasarīgo izskatu, un ievies tās mājās vai atsvaidzini darba galdu.