<a rel="cc:attributionURL" href="https://www.flickr.com/photos/matsubokkuri/">Yuki Matsukura</a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0/">cc</a>
Ja ģimene ir izvēles priekšā, kādu mīluli, lai ienes savās mājās, viens no variantiem noteikti ir pundurtrusis. Par viņu ir viegli rūpēties, trusis īpaši nebēdāsies, ja darba dienu aizvadīs mājās viens, dzīvnieks ir arī pietiekami mazs, lai to būtu iespējams turēt dzīvoklī. Kāpēc vēl pundurtrusis ir lielisks mājdzīvnieks?

Ja saspringtais darba grafiks neļauj divreiz dienā doties ilgā pastaigā pa mežu - suns nebūs īstais mājdzīvnieks. Ja no kaķiem mazliet bail un tie biežāk mēdz ieskrāpēt rokās, nevis ieritināties klēpī, varbūt arī ar šiem dzīvniekiem nav izveidojusies pareiza saikne, lai sev iegādātos runci. Ko darīt, ja mājās nepieciešama papildu dzīvība un mīļums?

Interesanta izvēle noteikti ir pundurtrusis, kuru ir salīdzinoši vieglāk kopt, to iespējams atstāt mājās vienu, kamēr cilvēks strādā, un tas noteikti ir pietiekami enerģisks, mīļš un sabiedrisks, lai pilntiesīgi pildītu jaunākā ģimenes locekļa lomu. Kas tad potenciālajam pundurtruša saimniekam būtu jāielāgo pirms ''ģimenes pieauguma''?

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!