Vai mans suns vairs neslimos? Cik ilgi mans mīlulis dzīvos? Šie un citi jautājumi nereti aizņem cilvēka domas, kuri atbildi steidz meklēt pie veterinārārstiem, vēsta portāls Pets4homes.co.uk. Taču arī viņiem bieži vien nav zināmas atbildes uz jautājumiem, jo to pārzināšana vai nu nav viņu spēkos, vai arī nav iespējama nemaz.
Kad ģimenē ienāk četrkājainais saimnieks, cilvēka dzīve tomēr izmainās. Mājās vienmēr sagaida kāds, kas alkst uzmanības un mīļuma, saimniekam vienmēr jāparūpējas, lai dzīvnieks ir paēdis, turklāt jāsaprot, kad dzīvniekam ir slikti.
Tāpat vismaz reizi gadā vai līdz ar būtiskām izmaiņām suņa veselībā jāvēršas pie veterinārārsta, kurš noteikti varēs palīdzēt un problēmu atrisinās. Taču ir vērts pie speciālista vērsties arī tad, ja dzīvnieks ir šķietami vesels, jo regulāras pārbaudes var arī preventīvi pasargāt suni no veselības problēmām. Apmeklējums vienmēr ir arī laiks, kad saimnieks speciālistam var uzdot visus interesējošos jautājumus, kā arī noskaidrot, piemēram, no kurām slimībām vai problēmām konkrētā laikā ir īpaši jāuzmanās.
Taču jāatceras, ka veterinārārsts diemžēl nevar rast atbildes uz visiem jautājumiem. Reizēm tas sniedzas ārpus viņa spējām, reizēm to vienkārši nevar izdarīt objektīvu apstākļu dēļ.
Lai noskaidrotu, vai tiešām un kāpēc veterinārārsts uz šiem jautājumiem nevar atbildēt, vērsāmies pie veterinārās klīnikas "Terion" speciālista Gintera Cepurīša.