Iepazīstoties ar ieteikumiem starp ''Cālis'' foruma lietotājiem, lielākoties plāno dienas aizkaru mazgātāji to dara ar rokām. Tādā veidā ir vieglāk izvairīties no iespējamas auduma sabojāšanas, turklāt tie nesarausies, ja nebūs centrifūga. Ja aizkarus mazgā veļas mašīnā, ieliec tos smalkveļas maisiņā, taču gadījumā, ja tāda saimniecībā nav, var izmantot arī spilvendrānu.
Lietotāji arī piebilst, ka aizkari, kas zaudējuši baltumu, pēc gadiem vairs nebūs tik viegli izmazgājami, tāpēc tie jāmazgā regulāri, tad arī tas būs vieglāk izdarāms.
Kāda foruma aktīviste stāsta, ka laba metode, ko pati atklājusi – pirms mazgāšanas aizkarus izmērcēt ūdenī, kur izšķīdināta labi daudz vārāmā sāls. Tas palīdzēs izvilkt no auduma netīrumus un dūmakaino nokrāsu.
Vēl interesanta metode, kas varētu noderēt – pēc aizkaru mazgāšanas tos iemērc etiķūdenī un atstāj uz laiciņu ievilkties. Etiķis izvilks nevēlamo nokrāsu un baltā krāsa atkal dominēs.
Dienas aizkaru mazgāšanai labi noderēs balinātājs – tas dara brīnumu lietas, tāpēc neaizmirsti arī par šo vienkāršo metodi, bet, kas attiecas uz veļas mazgāšanas līdzekļiem, izmanto pulveri baltai veļai un mazgā ļoti karstā ūdenī, tikai tādā veidā izdosies atgūt baltumu.
Pēc mazgāšanas aizkarus ieteicams novietot tā, lai no tiem notecētu ūdens. Pēc tam aizkarus izkar žāvēties vertikāli.