Ģeometriski raksti
Tā kā šobrīd ļoti aktuāli interjerā izmantot dažādus ģeometriskos motīvus, aizlienē video demonstrēto metodi, kā ar vienu krāsu un līmlenti var panākt visai interesantu sienas noformējumu. Svarīgi, lai sienai pamatā jau būtu vēlamais tonis, kas atklāsies ģeometriskajā motīvā, un šajā gadījumā pamats ir balts, bet virsū tam uzlīmē līmlentas lauztās līnijās un tām pāri krāso pelnu pelēku krāsu vienā vai divās kārtās. Jāņem vērā, ka līmlentai jābūt stingri pielīmētai, lai neveidotos nevienmērīgs malu krāsojums. Kad virsējais krāsas slānis pilnībā nožuvis, uzmanīgi plēs nost līmlentas un ļauj sienu rotātāt ģeometriskam klājumam.
Krāsu slāņi
Nedaudz sarežģītāks un laikietilpīgāks, bet ne mazāk interesants ir krāsojums, kur gala rezultāts izskatās, it kā krāsas būtu klātas vairākos slāņos. Arī šajā piemērā fons ir neitrāls un tad uz nožuvušās sienas ar krītiņa palīdzību atzīmē joslas platumu un robežpunktus, kur krāsot katru atsevišķo krāsu jeb kādās robežās ir joslas. Bez atzīmēm būs grūti iegūt horizontālas svītras, tāpēc atzīmē platumu vairākās sienas daļās. Video redzams, kā procesu atvieglot, izmantojot auklu, kas apkrāsota ar krītiņu. Kad tas izdarīts, var ķerties pie lietas un krāsot. Šajā krāsošanas tehnikā būtiski neaizrauties ar stingru joslu iezīmēšanu – tas nekas, ka vietām otai pietrūkst krāsas. Šāds nevienmērīgs plūdums ir tieši tas, kas vajadzīgs. Šādi krāsota siena ļoti labi izskaties, piemēram, gultas galvgalī.
Krāsu pārejas
Tiem, kam labpatīk ''ombre'' jeb krāsu pāreju efekts, vilinošs šķitīs šis krāsojums, kur dažādo krāsu joslas atgādina kalnu ainavu. Šajā gadījumā viss, kas vajadzīgs, ir dažādas krāsas, otas un darba spēks. Uz fona pamazām veido dažādu krāsu joslas, radot it kā kalniem līdzīgas ainavas. Nav vajadzības iezīmēt robežas, visu var krāsot ar brīvu roku, un tieši tāpēc rezultāts katram būs unikāls.