Kad pašreizējais mājas saimnieks kapelu iegādājies, tā nemaz neizskatījusies tik labi, lai rastos vīzija par to, ka šeit varētu arī dzīvot. 1997. gadā īpašums bijis visai nolaista pasakata – nobirušas flīzes, saplēstas vitrāžas, vietām sabojājies jumts. Īsāk sakot, ēka bija jau savu laiku nokalpojusi un gaidīja atdzimšanu, skaidro ''Vida Press''. Rezultāts, kādu to redzam fotoattēlos, prasījis 16 gadus, tāpēc darbs un līdzekļi, kas šeit ieguldīti, ir neatsverami. Mājas īpašnieks ir restaurators un gleznotājs, un pirms četriem gadiem, pabeidzot šo projektu, nolēmis pievērsties jaunam izaicinājumam, tāpēc arī īpašumu pārdod, kā rezultātā tas nonācis aplūkošanai arī mūsu acīm.
Neparastā būve ir sadalīta divos stāvos, taču ar atvērta tipa plānojumu, saglabājot dievnamam raksturīgo plašumu. Ļoti daudz elementi šeit saglabāti no autentiskās ēkas, piemēram, velvētie griesti un sijas. Īpašu noskaņu piešķir arī latīņu valodas vārdi starp stāviem plašajā telpā, kuros vēstīts, ka ēkas vēsture māju padara skaistāku.
Aptuveni 475 kvadrātmetrus plašā ēka ietver plašu priekšnamu, mākslas galerijas telpu, studiju, bibliotēku un vienu guļamistabu pirmajā stāvā, taču otrajā stāvā pat divas. Iespaidīga ir plašā ēdamistaba, virtuve, kur vērojami vēsturiskie elementi. Augšstāvs arī apvienots ar piebūvi, kas veido jumta terasi.
Mājas saimnieks pareizi darījis, neslēpjot ēkas vēsturi, bet tieši izceļot to arī ar dažādiem elementiem interjerā. Piemēram, logi nepavisam nav tādi, kādus ierasts redzēts dzīvojamā mājā, tāpat dažādie sienas dekori atgādina par ēkas pirmsākumiem. Mājīgums telpās panākts ar daudzajiem telpaugiem un koka mēbelēm. Kapelas atjaunotājs stāsta, ka šeit dzīvot patiks cilvēkiem, kas alkst pēc plašuma un oriģinalitātes.
Neparastā dzīvojamā māja atrodas Londonā, netālu no Temzas upes un Tauera tilta. Māja izlikta pārdošanā par 802 tūkstošiem eiro (£ 800 000).