Iegādājoties traukus veikalā, pārdevēji tos visbiežāk sapako burbuļplēvē, tāpēc to noteikti saglabā, lai vajadzīgos brīžos to izmantotu atkal šim nolūkam. Burbuļplēvi galvenais ieklāt starp šķīvjiem, lai tie nesaskrāpē viens otru, arī krūzes un glāzes ieteicams ietīt šajā mīkstajā plēvē. Ja šāda plēve nav par rokai, tas nenozīmē, ka citu variantu trauku ietīšanai nav.
Ja mājās ir sakrājušās avīzes, izmanto tās trauku ietīšanai. Svarīgi katru glāzi, krūzi ietīt, lai pārvietojot trauki neieplīstu. Avīzes vietā var izmantot arī žurnālu lapas, taču tās tik ļoti nepadosies ietīšanai. Kas attiecas uz šķīvjiem, tiem svarīgākais kaut ko ieklāt starpās, lai nesaskrāpējas virsma. Papīra vietā var izmantot arī salvetes – ieklāj tās starp šķīvjiem vai aptin ap glāzēm, krūzēm. Vīna un šampanieša glāzēs papīru, plēvi vai salvetes noteikti saburzītā veidā ieliec arī iekšpusē.
Ļoti pateicīgs materiāls trauku ietīšanai ir ziedu ietinamais papīrs – saglabā to, iegādājoties grieztos ziedus tieši šādām reizēm. Ja nekā no iepriekš minētā nav pa rokai, izmantot var arī galda auduma salvetes, lina audumu, plānos virtuves dvieļus vai citus audumus. Nežēlo nedz burbuļplēvi, nedz salvetes, papīru vai kādu citu materiālu trauku ietīšanai.
Kad trauki ietīti, rūpīgi liec tos kartona kastē – tā būs gana saudzīga pret traukiem. Ļoti svarīgi izvēlēties kasti, kas nav ne pārāk liela, ne pārāk maza, citādi trauki var ieplīst, pat rūpīgi ietīti no pārāk ciešas salikšanas vai pārlieku brīvās telpas, norāda ''The Spruce''.
Tas palīdzēs traukus saudzīgāk pārvietot. Rūpīgi ietītos šķīvjus liec kastē, nevis vienu virs otra, bet sāniski vienu līdzās otram. Tādējādi būs vieglāk izvairīties no to saskrāpēšanas. Tā kā šķīvji var būt smagi, sāniski salikti kastē, būs drošāk, ka apakšējais šķīvis no smaguma neieplaisās.