flīzes, flīžu tīrīšana, netīras flīzes, vannasistabas tīrīšana, gumijas cimdi
Foto: Shutterstock
Flīzēšanas darbiņi allaž nav no tiem vieglākajiem – ne tikai jāizvēlas telpai atbilstošākās flīzes, bet arī meistari, kas flīzēšanu paveiks atbildīgi. "Tava Māja" no savas padomu vācelītes ir sarūpējusi rakstus par to, kā pareizi ieklāt flīzes, kā tās kopt un iztīrīt flīžu šuves.

"Tava Māja" vācelītē ir vērtīgi padomraksti, kuros speciālisti dalos padomos par flīzēšanu. Ja pašlaik ir aktuāls pats flīžu iegādes process, tad talkā nāks šis raksts, kurā var iedvesmoties oriģināliem flīžu klāšanas veidiem un risinājumiem dažādās telpās. Savukārt šajā rakstā varēsi atrast noderīgākos ieteikumus piemērotākā pirkuma izdarīšanai.

Ja esi pārliecināts par savām spējām un flīzēšanu vēlies veikt pats saviem spēkiem, tad noderīgi būs speciālista ieteikumi. Tajā atradīsi ne tikai padomus par nepieciešamajiem instrumentiem, flīžu mērīšanu un griešanu, bet arī sienas sagatavošanu un flīžu ieklāšanu soli pa solim.

Kad darbiņš paveikts, tad nedrīkst aizmirst par šuvju notīrīšanu. Protams, ir lērums ar tīrīšanas līdzekļiem, kurus var iegādāties veikalā, bet tā vietā var izgatavot tīrīšanas līdzekli no tā, kas atrodams mājās. Vai zināji, ka šuvju tīrīšanai talkā var ņemt arī etiķi, kas atjaukts vienādās proporcijās ar ūdeni? Tāpat talkā var ņemt sodu, ko parasti izmanto dažādu gardumu gatavošanā. Šajā rakstā varēsi uzzināt, kā atsvaidzināt flīžu spožumu, bet šeit vari aplūkot piecus veidus, kā notīrīt flīzes bez ķīmiskiem līdzekļiem.

Ja pēc flīzēšanas darbiņiem flīzes ir palikušas pāri, tad nesteidzies tās mest laukā, bet tā vietā vari izmantot pārpalikumus citviet mājoklī.

Lai izdodas iedvesmoties!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!