virtuve trauki netīrība
Foto: Shutterstock
Slinkums reizēm ņem virsroku, kā rezultātā virtuve pārtop lielā trauku kalnā. Tomēr ir cilvēki, kuriem trauku nemazgāšana sāk kļūt par ieradumu, ne par vienas dienas vai dažu stundu noslinkošanu. Kā izskaust šo slikto ieradumu, lūko rakstā tālāk!

Viens variants, protams, ir trauku mazgājamās mašīnas iegāde, kas krietni atvieglos darbiņu pēc ēdienreizēm. Tomēr ir jāņem arī vērā, ka trauki paši no sevis tur nesaliksies, turklāt arī tie lielākoties ir jāatbrīvo no ēdiena paliekām.

Kā savā grāmatā "Kā paspēt visu sadarīt?" norāda laika menedžmenta speciāliste un blogere Irina Sokoviha, trauku mazgājamā mašīna mēdz radīt sarežģījumus, proti, virtuvē nākas ziedot lielu skapīti, kā arī trauki mašīnā ir jāsaliek un pēc tam arī jāizņem. Turklāt šis laiks, kā uzsver Sokoviha, nav samērojams ar piecām minūtēm, kas tiek patērētas mazgāšanai ar rokām. Tāpat ne mazāk svarīgs ir naudas aspekts, jo, piemēram, šajā ziņā lētāk iznāk mazgāt traukus ar rokām. Tiesa, trauku mazgājamā mašīna lieliski kalpo viesību laikā, kā arī ģimenēs, kur ir vairāk nekā pieci cilvēki.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!