Astilbju šķirnes ar sarkano lapotni ārkārtīgi skaisti izcelsies jebkurā dārzā. Galvenais, ko ņemt vērā, audzējot astilbes, ir to prasības pret trūdvielām bagātu augsni, kurai ir pietiekams mitruma līmenis. Ja tas tiek ievērots, augu var stādīt kā saulē, tā ēnā, mājaslapā vēsta stādaudzētava "Puķu lauki". Tā kā ziedu vārpas astilbēm ir stingras, noturīgas un dekoratīvas, tās var atstāt negrieztas līdz pat pavasarim.
Zaļi sarkanbrūns lapojums piemīt daudzkrāsu eiforbijai 'Bonfire', kas spēcīgi kontrastē ar dzeltenajiem ziediem. Puķe zied maijā un jūnijā, tām patīk saulaina, atklāta un labi caurlaidīga augsne. Ziemciete var ciest no mitruma periodiem, īpaši, ja tas ir ziemas laikā.
Ziemciete, kas pārsteidz ar savu krāšņo lapotņu toņu paleti, pavisam noteikti ir heihēra. Tām patīk saulaina vai daļēji noēnota vieta, trūdvielām gana bagāta augsne ar pietiekamu mitruma līmeni. Stādot sarkanlapainās šķirnes, jāzina, ka noēnotākās vietās lapojums iekrāsosies vairāk zaļgans.
Parastā čīkstene 'Purple Emperor' (izteikti tumši pirpurviolets lapojums) un 'Matrona' (zaļš līdz sarkanbrūns lapojums). Parastās čīkstenes mostas agri, turklāt arī noziedējušie krūmi rudens pusē ir stabili un skaisti, tādēļ tos var atstāt negrieztus līdz pat pavasarim. Čīkstenes ir ilgmūžīgas un mazprasīgas. Augs saulainā vietā, pacietīgs arī trūdvielām nabadzīgas augsnes un izturēs lielākus sausuma periodus, taču mitrums gan tām ne visai patiks.