Ķīnā
Gājēju tilts Ķīnā (titulattēlā) daudziem drošsiržiem pavisam noteikti ies pie sirds. Tas stiepjas pāri iespaidīgajam "Zhangjiajie" kanjonam un tūristiem pieejams kļuva 2016. gadā.
Pats tilts ir 430 metrus garš un sešus metrus plats. Plašāk lasi te.
Austrijā
Tilts ir 405 metrus garš un savulaik bija arī garākais savā kategorijā. Tas atrodas 114,6 metru augstumā un ir 1,2 metrus plats. Kā skaidrots, uz tā vienlaicīgi var atrasties pat 500 cilvēku.
Tilts apmeklētājus priecē no 2014. gada.
Vācijā
Trošu tilts ir izmēros iespaidīgs – tas ir 360 metrus garš un piedzīvojumu meklētājiem piedāvā izbaudīt unikālus mirkļus 100 metru augstumā virs plašās ielejas. Tilts būvēts pamatīgi, tā balsti ierakti un iemūrēti 25 metrus dziļi zemē. Tāpat tas nostiprināts ar trosēm, kas palīdzēšot to noturēt stabili arī liela vēja laikā, lai tas ļoti nešūpotos. Protams, tilts šūpojas tik un tā.
Vienlaicīgi uz šī trošu tilta var atrasties 120 cilvēki. Plašāk lasi te.
Šveicē
Augstums šajā vietā ir visnotaļ liels, tāpēc cilvēkiem, kuriem bail, gājienu pār šo tiltu vajadzētu apdomāt divreiz. Cernates tūrisma centra pārstāvji interesentiem iesaka šo tiltu šķērsot lielākā kompānijā, nevis individuāli, jo, paraugoties uz leju, cilvēkam var sareibt galva. Ja kompānijā būs vēl kāds, šis cilvēks varēs otru pasargāt. Plašāk lasi te.
Krievijā
Atpakaļ var nākt pa to pašu ceļu, bet var laisties arī pa trosi. Parkā var izbraukt arī ar ko līdzīgu "Zērglim" Siguldā, atrakcijas laikā braucēji sasniedzot pat 120 kilometrus stundā. Asas izjūtas un smiekli garantēti. Plašāk lasi te.