Senāk sarkano ķieģeļu ēka kalpojusi kā muižas klēts, bet pašu spēkiem, kā arī piesaistot ES līdzfinansējumu, ēka atjaunota un tās pirmajā stāvā ierīkota plaša izstāžu zāle, kā arī šūšanas darbnīca. Elīna Kuzņecova stāsta, ka Mazā muiža ir biedrības radošā rezidence un biedrībā apvienojušies vēstures entuziasti, no kuriem daudzi kā gidi strādā Rundāles pilī. Gadu gaitā no klientiem parādījies lūgums, ka gidi varētu būt ģērbušies īpašos tērpos. Meklējumi apģērbu nomās un teātru garderobēs bijuši nesekmīgi, tādēļ pie šujamās adatas nācies ķerties pašiem. Katru gadu Rundāles pils galminiekiem (gidiem) tapuši jauni tērpi, un tā gadu gaitā izveidojusies tērpu kolekcija.
Visi tērpi ir roku darbs. Lai tos izveidotu, jāiegulda pamatīgs izpētes darbs, analizējot muzeju digitalizētās kolekcijas, pētot tērpu detaļas. Daudz ko par rokoko tērpiem pastāsta arī gleznas, kur var izpētīt audumus, rakstus un izšuvumus. Greznākais tērps kolekcijā ir Kurzemes hercogienes Dorotejas tērpa atdarinājums pēc galma gleznotāja F. H. Barizjena portreta, kas radīts 1784. gadā. Tērpa darināšanai autore Jeļena Forste veltījusi veselu mēnesi.
Ekspozīcijas apskate pieaugušajiem maksā četrus eiro, senioriem trīs eiro, bet skolēniem divus eiro. Tiem, kas tērpu apskati vēlas papildināt ar ekskursiju, jāpiesakās iepriekš un būs jāšķiras no 7 eiro, senioriem no sešiem, bet skolēniem trīs eiro.
Ņemot vērā Covid-19 izplatību, "Tūrisma Gids" aicina rūpīgi izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas, kā arī, dodoties dabā, izmeklēt atbilstošāko pastaigu maršrutu, šajā laikā saudzējot gan sevi, gan citus.