kāzas līgavainis
Foto: Shutterstock
Katrs, kurš kaut reizi dzīvē apmeklējis kāzas vai citus svarīgi saviesīgus pasākumus, zina dažus nerakstītos likums – sākot no "šī tiešām ir reize, kad kavēt nedrīkst" un "raudošus bērnus jācenšas nomierināt aiz durvīm". Taču, vai iespējams iemantot kaitinošākā viesa statusu pavisam nejauši? Tas ir pavisam reāli, ja nerespektē gan vispārpieņemto kāzu svinību etiķeti, gan jaunā pāra lūgumus.

Vienalga, vai kāzas tiek svinētas tikai pašu tuvāko lokā vai arī saaicināta pilna māja ļaužu, lielā diena bieži vien tiek izplānota līdz pēdējam sīkumam. Tas nozīmē, ka jaunajam pārim ir skaidra vīzija, kādus svētkus viņi vēlas un kādas emocijas no kāzu dienas gribētu smelties, – kā nekā par šo prieku viņi samaksājuši ne tās mazākās summiņas! Šis ir iemesls, kāpēc ar lielu pašiniciatīvu aizrauties nevajadzētu, jo pretējā gadījumā labais nodoms pārvērtīsies nepieklājīgā robežu pārkāpumā.

Protams, nevajag arī lieki pārspīlēt – kāzas ir viens vareni jestrs pasākums, kurā nav sevi par katru cenu jātur grožos. Galvenais ar savām rīcībām nekaitināt citus vai neizrādīt necieņu jaunajam pārim. Iedvesmojoties no "Huffington Post" un "Bustle", esam apkopojuši pieaicināto ekspertu novērojumus, attiecīgi – ko darīt un ko noteikti labāk nedarīt kāzu dienā, esot viesa statusā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!