Sieviete sevi par "neseksuālu" sāka dēvēt 15 gadu vecumā, apjaušot, ka neizjūt ne mazāko interesi par stāšanos romantiskās vai intīmās attiecībās ar kādu cilvēku. Noskaidrojot par konkrēto tēmu vairāk informācijas, Džūlija saprata, ka ir aseksuāla, atzīstot, ka sekss viņā nerada ne mazāko interesi un nodarbošanās ar to, negūstot pareizās izjūtas, viņai šķiet "pretīga".
Rakstniece, kura dzīvo mājā ar divām guļamistabām, atzinusi, ka nav ieinteresēta dzīves partnera meklēšanā. "Man ir tuvas attiecības ar draugiem, bet es neuzskatu, ka man obligāti jāatrod cilvēks, ar kuru dzīvot kopā. Būtu muļķīgi meklēt vēl vienu aseksuālu personu, lai tikai man būtu pāris. Cik vien sevi atceros, jūtos apmierināta ar sevi un savu dzīvesveidu. Esmu bijusi viena visu mūžu un šādi jūtos laimīga," sieviete atklājusi intervijās, piebilstot, ka pusaudža gados skūpstījusi un glāstījusi gan sava vecuma puišus, gan meitenes.
"Esmu mēģinājusi atraisīt savu seksualitāti, tomēr tas manī neradīja nekādas sajūtas. Mani vecāki kādu laiku pat bija pārliecināti, ka esmu "slēpta lesbiete". Pirms iestāšanās koledžā māte mani veda pie dažādiem ārstiem, uztraucoties par manu neparasto uzvedību," tā Džūlija.
Tomēr sieviete tika atzīta par pilnībā veselu, vien raksturojot Džūliju kā aseksuālu personību, un nu sieviete ieguvusi augstāko izglītību un ir atmetusi ar roku kāda centieniem ļaut sevi mainītu.
Tiesa, to ne vienmēr ņem vērā Džūlijas vīriešu kārtas draugi un paziņas, kuri ir centušies sievieti noskūpstīt pret viņas gribu, paužot uzskatu, ka kādu dienu viņa "pamodīsies". Tāpat uz Džūlijas publicēto video interneta vietnē "YouTube", reaģējuši arī neskaitāmi interneta lietotāji, izsakot sievietei gan nāves draudus, gan paužot uzskatu, ka viņai "gluži vienkārši nepieciešama laba izvarošana".
"Kad cilvēki dzird, ka esmu aseksuāla, viņi to uzskata par izaicinājumu. Bieži esmu dzirdējusi viedokļus, ka neesmu normāla, jo seksuālās attiecības un seksualitāte ir viena no galvenajām garīgi un fiziski vesela cilvēka īpašībām. Tāpat ir ļoti daudz cilvēku, kam piemīt radikāls viedoklis, kura ietvaros tiek veiktas tā dēvētās "koriģējošās izvarošanas" ar domu, ka tas aseksuālām personām liks apjaust, ka mēs patiesībā vēlamies seksu, un mēs vēlāk šiem cilvēkiem pateiksimies par mūsu "pamodināšanu". Manuprāt, tās ir muļķības," uzskata Džūlija.
Jāpiebilst, ka aseksualitātes formas var būt dažādas. Piemēram, atsevišķi cilvēki labprāt iesaistās romantiskās attiecībās, vien izvairoties no intīmiem kontaktiem. Džūlija gan pieder pie cilvēkiem, kam neinteresē arī romantiskas attiecības, jo viņa šāda jūtas nespēj piedzīvot.
Speciālisti uzskata, ka apmēram 70 miljonu pasaules cilvēku ir aseksuāli un viņu skaita palielināšanos skaidro arvien lielāka viedokļa brīvība, kas mūsdienās ļauj runāt skaļi par lietām, par kurām agrāk nācās klusēt.