<a rel="cc:attributionURL" href="http://www.flickr.com/photos/theodorescott/">Theodore Scott</a> / <a rel="license" href="http://creativecommons.org/licenses/by/2.0/">CC</a>

Cilvēka personība, raksturs un dzīves scenārijs lielā mērā formējas bērnībā. Visspilgtāk viņu ietekmē notikumi un emocijas, kas piedzīvotas līdz 12 gadu vecumam. Tomēr nav tā, ka vēlāk vairs neko nevar labot. Par to, kurā brīdī un kā veidojas svarīgākās dzīves pamatsajūtas, portālā "Jedinstvennaja.ua" stāsta psiholoģe Tatjana Gruša, kas pārstāv biodinamiskās psihoterapijas virzienu.

Biodinamiskās psihoterapijas virziena pārstāvji, kas strādā ar cilvēka ķermeni, uzskata, ka cilvēka personība veidojas no ieņemšanas brīža līdz apmēram 12 gadu vecumam. Noteiktos periodos veidojas noteiktas personības struktūras, kas vēlāk formēs cilvēka rakstura pamatus un uzvedību. 

Psiholoģe stāsta, kurā periodā veidojas kādas īpašības, kas noderēs jaunajiem un topošajiem vecākiem. Jāņem vērā, ka periodi var pārklāties un vienas struktūras veidošanās vēl nav beigusies, kad jau sākas nākamais periods. 

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!