Izdota jauna muzikāla audio grāmata "Makss un Morics". Vilhelma Buša teju pirms 150 gadiem rakstītos nedarbus izstāstījis Gundars Āboliņš. Kas tad īsti jau pusotru gadsimtu saista cilvēkus Buša vienkāršajos nebēdību stāstos? Acīmredzot tā ir trauslā "drīkst-nedrīkst" robeža, pie kuras katrs reiz nonākam. Un interese, kas notiks aiz "nedrīkst" dažkārt ir tik fascinējoša!

It kā arī pats Bušs šajā darbā esot mazliet atriebies pieaugušajiem par pārāk stingro audzināšanu, kādu saņēmis bērnībā. Tomēr darījis to rotaļīgi, bez aizvainojuma un dusmām. Tas redzams arī ļoti trāpīgi veidotajās sava darba varoņu ilustrācijās, ne velti Bušs tiek uzskatīts par vienu no mūsdienu komiksu žanra pamatlicējiem. No autora zīmējumiem veidoti arī CD vāciņi.

Izdots arī neikdienišķs darbs "Mazās muzikālās pasakas". Tas ir bērniem adresēts kamermūzikas ieraksts, kurā apkopotas septiņu latviešu komponistu kompozīcijas-aranžējumi mums zināmiem un iemīļotiem pasaku sižetiem – "Trīs ruksīši", "Sniegbaltīte un septiņi rūķīši", "Meža gulbji", "Bonifācija brīvdienas", "Pasaka par Mazo Jenotu", "Garā pupa".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!