Gultiņa virs āderes. Cik tas ir kaitīgi un ko darīt
Foto: PantherMedia/Scanpix
Mazulis slimo, slikti guļ, ir noguris un kaprīzs, bet ārsti neatrod nekādas veselības problēmas, ģimenes vide ir mierīga un harmoniska. Iespējams, ka vainīgs ir āderes. Lai gan āderu esamība sen ir pierādīta, to iedarbība uz cilvēka veselību joprojām nav īsti skaidra. Reālisti rausta plecus un uzskata to par zinātnisko misticismu, bet liela daļa cilvēku āderu negatīvajai ietekmei tic.

Un, ja tic – labāk pārliecināties, vai bērna guļvieta neatrodas uz kāda no šādiem nelabvēlīgajiem punktiem. Zemei ir triju veidu starojumi – ūdens āderes, ūdens avoti un uguns āderes. Katrai no tām ir atšķirīga ietekme uz cilvēka pašsajūtu un veselību. Visnelabvēlīgākās ir ūdens āderes un avoti, tos cilvēki arī visbiežāk sajūt.

Ūdens āderes ir visur, ne tikai avotu vai upju tuvumā. Tās apjož visu zemeslodi un attālums no vienas līdz otrai āderei vidēji ir 3 – 5 metri. Rīkstnieki ir noskaidrojuši, ka ūdens āderu starojums samazinās tikai pie nama astotā stāva, bet pavisam izzūd tikai 18. – 19. stāvā. Avotu starojuma ietekme ir vēl tālāka. Kopumā starojuma intensitāti ietekmē ieži, kas atrodas zem ēkas un caur kuriem iet šīs āderes.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!