- Lai ziedi stāvētu ilgāk, pievieno ūdenim tējkaroti cukura un šņabja.
- Lai galda piederumi un greznumlietas no porcelāna vai stikla atkal mirdzētu, noberz tās ar mīkstu drāniņu, kas nedaudz samitrināta šņabī.
- Iespējams, šī nav ieteicamākā metode dārgā optikas salonā pirktu briļļu kopšanai, tomēr, ja "Drogu" tipa veikalā esi iegādājusies lasāmbrilles, vari tās notīrīt ar šņabī samērcētu vates plāksnīti. Tas lieliski noņems arī uzlīmju atstātos līmes traipus.
- Lai novērstu matu elektrizēšanos, pievieno kondicionierim tējkaroti šņabja – mati būs spīdīgāki un vieglāk ķemmējami. Tiesa, šī metode sausina tos, tāpēc pārlieku bieži neaizraujies ar šādu matu kopšanas veidu!
- Lai novērstu sviedru vai jebkādu citu nepatīkamu aromātu, apģērbam vari uzsmidzināt šņabi. Tas izgaros, līdzi paņemot smaku, un pēc pāris stundām nebūs jūtama arī alkohola smarža.
- Lai iztīrītu piekaltušu dubļu traipus, uzsmidzini tiem šņabi, ļauj iesūkties pāris minūtes un pēc tam notīri ar vecu zobu birsti, tad liec mazgāties!
- Lai pagatavotu veselībai un videi draudzīgu logu tīrītāju, sajauc tasi ūdens ar ēdamkaroti šņabja.
- Sajauc citrona sulu, rožu eļļu, piparmētru tēju un šņabi, ievieto iegūto šķīdumu ledus saldēšanas kubiņos, ļauj tiem sasalt un notīri seju ar tiem ik rītu – āda būs gludāka un starojošāka!
- Šņabis lieliski iztīra arī tauku un lūpukrāsas traipus. Uzklāj to netīrajai vietai, ļauj iedarboties, notīri ar mīkstu suku un mazgā kā parasti!
- Lai skuvekļi kalpotu ilgāk, to žiletes laiku pa laikam iemērc šņabī – tas novērsīs rūsēšanu un paildzinās to mūžu.
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit