Aizliegumam bērnam tikties ar tēvu ir jābūt pamatotam - atbilde satrauktai mammai
Foto: PantherMedia/Scanpix

Šķirta ģimene, kurā ir bērns. Viņa tēvam ir jaunas attiecības, un bērna māte meklē iespējas, kā neļaut kopīgajam mazulim tikties ar šo svešo sievieti. Portālā “Cālis.lv” pēc padoma taujā kāda no ārvalstīm dzimtenē atgriezusies māmiņa, kurai atbildi sniedz Labklājības ministrijas speciālisti.

"Labdien. Mēs ar bērna tēvu jau esam šķīrušies kādus pāris mēnešus un man ir tāda situācija, ka es kategoriski nevēlos , lai bērna tēva dzīves biedrene tiktos ar manu dēlu, personisku iemeslu dēļ. Kādas man ir tiesības to aizliegt, ja mēs ar bērna tēvu nevarēsim vienoties savā starpā? Bērns patstāvīgi dzīvo kopā ar mani un šobrīd viņam ir tikai divi gadiņi.

Principā mēs nebijām precēti un dēlam ir tēva uzvārds, tiesas nebija. Es aizbraucu prom uz Latviju kopā ar dēlu, viņam iebildumu nebija un nav, un viņš palika Lielbritānijā. Un pastāv iespēja, ka viņš mani krāpa, kamēr bijām kopā - ar to pašu meiteni, ar kuru tagad ir uzsācis attiecības. Kādēļ tā domāju? Jo jaunās attiecības pēc mūsu sešu gadu kopdzīves viņš uzsāka pēc mazāk nekā mēneša. To cilvēku es nevēlos redzēt blakus savam bērnam. Pašreizējā brīdī mēs it kā mutiski esam vienojušies par to, bet gadījumā, ja viņš šo norunu lauž, kādas man ir izredzes un tiesības kā mātei aizstāvēt savu bērnu no šīs sievietes?" vaicā kāda mamma.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!