svārstiņš zīlēšana dārgakmeņi
Foto: Shutterstock
Vieniem "klausa" kārtis vai rūnas, citiem – āderu meklēšanas rāmīši, taču, lai izmantotu šos rīkus saziņai ar savām psihiskajām spējām, kāds laiks tomēr jāpavada treniņos. Ja tev laika (vai īpaši dziļas intereses) par to nav, vari izmēģināt, kā tu saproties ar vienkāršāku instrumentu – svārstiņu. Tas ir labs veids, kā iepazīt savas spējas un atrauties no ikdienas jezgas.

Svārstiņš tādā vai citādā formā izmantots daudzviet pasaulē, un faktiski nav tik svarīgi, no kāda materiāla tas ir – cēlmetāla ķēdītē iekārts dekoratīvs svārsteklis, zelta laulības gredzens īpašnieces matā vai vienkārši ķēdīte ar pērlīti, ko tu nēsā ikdienā, vai pludmalē atrastu cauru akmentiņu. Galvenais, lai "auklas" garums ļautu svārstiņam brīvi kustēties.

Svārstiņa darbības mehānisms ir šāds – tu uzdod vienkāršu, rūpīgi noformulētu, ar "jā" vai "nē" atbildamu jautājumu, un tava zemapziņa izfiltrē visu informāciju, kas tai pieejama uzdotā jautājuma sakarā, un automātiski virza tavu roku īpašā veidā, lai sniegtu atbildi. Svārstiņš pastiprina tavas rokas nemanāmās kustības, tā atbildi darot skaidrāk saskatāmu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!