Kā nekļūt par upuri un rīmu: padomi enerģijas saglabāšanai
Foto: Shutterstock
Katru dienu mēs sastopam cilvēkus, kuri, kaut arī gluži roku mūsu kabtā nebāž, tomēr met acis uz to, ko ne par kādu naudu nenopirksi. Mums pastāvīgi tiek zagta dzīves enerģija, taču to, kādēļ tas tā notiek un kā savaldīt satrakojušos "vampīru", diemžēl skolā nemāca, tāpēc sniedzam ieskatu padomos, kurus piedāvā vietnes "Interesbook.ru" veidotāji.

Nav noslēpums, ka cilvēks – tas ir ne tikai taustāms ķermenis, bet arī enerģiju summa. Daudzas no šīm enerģijām zinātniekiem zināmas jau sen: smadzeņu elektriskais starojums, neitroni un neitrino, no kuriem sastāv atomi, un, protams, bioenerģija un bioplazma.

Cilvēki apmainās enerģijām nepārtraukti – arī tad, kad guļ vai klusē. Enerģētisko lauku mijiedarbi mēs sajūtam zemapziņā – reaģējam ar garastāvokļa vai fiziskās pašsajūtas maiņu. Ja tev ar cilvēku ir viegli un patīkami, ja jums ir, par ko paklusēt, tātad jūsu enerģiju apmaiņa ir labi sakārtota, jūs viens no otra "barojaties" un abi no tā iegūstat. Bet, ja jūti aizkaitinājumu, pēkšņu spēku zudumu, trauksmi vai pat pēkšņas sāpes, tātad tavā tuvumā atrodas "enerģijas rijējs".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!