skaudība, greizsirdība
Foto: Shutterstock
Skaudība – tās ir jūtas, kas cilvēku burtiski ēd no iekšpuses. Tā vienmēr ir sevis salīdzināšana un pretstatīšana kādam – "labāk vai sliktāk". Tie, kuri izjūt neapmierinātību un satraukumu par citu cilvēku panākumiem, cieš no mazvērtības kompleksiem un necieņas pret sevi. Kā gan sevi aizstāvēt no skauģiem? No tādiem un tādām, kuru "baltā skaudība" ir acīmredzama – par to, ka tev ir laba karjera, māja, ģimene ar vīru un bērniem, auto, izglītība un pietiekami apjomīgs konts bankā. Un kā pašai nekļūt par skaudības verdzeni?

Psihologi portālā "Wiolife" sagatavojuši pavisam īsu instrukciju, kā nepadoties skauģu skatieniem un sevi pasargāt no šādiem cilvēkiem.

Skauģi vienmēr izstaro negatīvu enerģiju, ja tā var sacīt, jo šie ļaudis vienmēr vērpj intrigas, klačojas, cenšas iegāzt jeb, precīzāk, vēlas kaitēt kādam izraudzītam cilvēkam jebkurā veidā.

Skaudību var pielīdzināt sērskābei, kura saēd normālas attiecības. Ja nepietiek spēka tikt galā ar skaudību, cilvēks nemitīgi ir sliktā garastāvoklī, viņu var piemeklēt depresija, apātija pret dzīvi, veselības pasliktināšanās un pat nopietnas slimības. Kā atbrīvoties no skauģa statusa? Pirmkārt, to apzināties, celt savu pašapziņu, meklēt sev jaunas iespējas un mērķus un, pats galvenais, vēlēties tos realizēt.

Kā sevi pasargāt no skauģu negatīvās enerģijas?

Foto: Shutterstock

Ja skauģa lomā esi tu pati… Vai man izdosies?

Foto: Shutterstock

Ptfu, ptfu, ka tik kāds nenoskauž!

Foto: Shutterstock

10 paņēmieni, kā atbrīvoties no skaudības

Foto: Shutterstock

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!