<a rel="cc:attributionURL" href="https://unsplash.com/@aanimesh111">Animesh Bhattarai</a> / <a rel="license" href="https://creativecommons.org/publicdomain/zero/1.0/">cc</a>
Bieži savās konsultācijās dzirdu līdzīgus vārdus: "Es pirms pieciem gadiem konsultējos pie viena astrologa, vai man ir vērts būt kopā ar šo vīrieti, un viņš teica, ka mēs nodzīvosim, maksimums, pusotru gadu un aizskriesim katrs uz savu pusi. Kopā esam joprojām, un mums ir labas attiecības. Kā jūs domājat – vai tagad varam apprecēties?"

Pēdējā laikā ģimenes sistēmiskie izvietojumi ir pieprasīti tieši gudru, talantīgu, skaistu un absolūti vientuļu sieviešu vidū. Nu, ne vārda pilnā nozīmē, bet tādā ziņā, ka viņām apkārt ir daudz "negarīgu" un "ne to" vīriešu. Atceros vienu tādu darbu – es noliku starp sievieti un viņas potenciālo partneri attiecību neveiksmes iemeslu. Sieviete vispār neskatījās uz vīrieti, viņa skatījās uz iemeslu. Vīrietis teica: "Viņa mani nemaz neredz, tas ir tas, kas viņu norobežo no manis." Es pajautāju sievietei, kura pildīja "iemesla" lomu, kā viņa jūtas šajā vietā. Pēkšņi es visu sapratu un pēc klientes iztaujāšanas apstiprināju savu minējumu. Ja viņas tuvumā parādījās vīrietis, viņš vispirms vienmēr izsauca emocijas, jūtas. Taču pēc tam sākās ierastais aplis, kas saucas "gudram gudra nelaime". Vīrietis pārstāja viņai būt nepieciešamā polaritāte, ar kuru kopā iespējams ātrāk augt, – viņš kļuva par "Vērsi", "Vēzi", "Skorpionu" vai "Lauvu".

Tālāk viņš tika numeroloģiski sadalīts pa cipariem un pārtapa "vieniniekā", "trijniekā" vai "devītniekā" (tas – pēc dzimšanas datiem), pēc tam masu literatūrā noskaidrojās viņa psiholoģiskais tips, piemēram, "šizoīdais" vai pēc Burlana – "ādas-vektorālais" vai vēl trakāk – "orālais" vai "anālais".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!