Dziednieces Beatas Sproģes-Kozlovskas padomi spēkam vēsajā laikā
Dziedniecei un ekstrasensei Beatai Sproģei-Kozlovskai jau kopš bērnības piemitušas spējas redzēt vairāk. Mazotnē gan šķitis, ka visi redz un zina tāpat kā viņa. Tikai vēlāk apjautusi, ka viņai dots vairāk, tāpēc dāsni palīdzējusi cilvēkiem.

Studējusi medicīnu, 11 gadu strādājusi par fizioterapeiti bērnu slimnīcā, palīdzot mazajiem atveseļoties pēc operācijām. Bieži gan urdījis protests par pārlieku plašu zāļu lietošanu, jutusi, ka grib palīdzēt arī citādi. Beata 35 gadu vecumā sākusi iet jaunu ceļu. Mācījusies izprast, kā varētu likt lietā savas spējas, kā dziedināt, mācījusies pie vairākiem garīgajiem skolotājiem, arī Tibetas mūkiem.

"Iemācījos saslēgties ar Visuma, dievišķo enerģiju, ko saņemam no augšas. Man to dod, un es dāvāju tālāk, palīdzu cilvēkiem. Ikvienam būtu svarīgi sakārtot savu enerģētisko ķermeni, jo tas tieši ir saistīts ar fizisko ķermeni. Ja nav enerģijas, nebūs arī veselības."

Šie vārdi darbojas, pat ja tiem netic, nav pārliecības, ka palīdzēs.
Beata Sproģe-Kozlovska

Foto: Matīss Markovskis

Dziedniece dzīvo Vaivaros, kur tuvumā ir mežs, jūra un Lielupe, un uz visām šim vietām viņa dodas uzņemt enerģiju. Dārzā ir divi veci ozoli, arī pie tiem allaž pieiet, lai aprunātos, smeltos spēku.

Kā palīdz koki

Kokam šajā laikā ir vērtīga iedarbība – tas spēj savākt no cilvēka visu negatīvo, atbrīvot no nelāgā.

Stāvot zem koka, vari iztēloties: manas rokas ir zari, bet kājas ir saknes, kas ieaug zemē. Un enerģija skalojas man cauri – no zariem līdz saknēm un atpakaļ, vairākas reizes šurpu turpu. Sāc no augšas un pabeidz atkal ar augšupejošu enerģiju. Ar rokām nav jāplātās, pietiek, ja to dara domās, iztēlojoties.

Ja vēlas piespiesties kokam, lai gūtu spēku, vīrietim to vēlams darīt, piekļaujoties stumbram ar muguru, bet sievietei – ar priekšpusi.

Banānu kvass imunitātei

Lai stiprinātu imunitāti, noder sena tibetiešu recepte – īpaši darināts kvass. Beata to gatavo jau vairākus gadus un iesaka citiem. Latvijā par šādu spēka dzērienu zinot daudzi.

Četrus banānus noskalo karstā ūdenī, noloba mizas, nedaudz sagriež. Mizas iesien marlē un ieliek trīslitru burkā. To pielej ar ūdeni, kurā iejaukta glāze cukura. Vēl iemaisa tējkaroti biolakto vai skābā krējuma. Burkai uzklāj marli un noliek tumšā vietā, kur netiek klāt gaisma. Atstāj, lai rūgst 10 dienas. Pirmajās dienās ar koka karoti izmaisa. Ja virsū veidojas it kā pelējums, to noņem, bet tas nav nekas slikts vai kaitīgs. Ja telpa vēsāka, kvass jāraudzē ilgāk, bet ne vairāk par 14 dienām.

Dzēriens ir ļoti garšīgs. Tajā rodas burbulīši līdzīgi kā ieskābušās bērza sulās. Kvasu izkāš. Nereti izdodas šķidrāks, citreiz biezāks – vērtīgāks ir tumīgākais.

Dzer pa pusglāzei trīsreiz dienā pirms ēšanas. Trīs litri ir viens kurss. Dzērienu drīkst dot arī bērnam, bet ne vairāk par 50 mililitriem vienā reizē.

Banānu kvass atjauno šūnas, palīdz veidoties kolagēnam, īpašai olbaltumvielai, kas ir saistaudos un kaulos, tas uzlabo ādas un visa organisma veselību.

Piecas minūtes vējā

"Ir vērts izmantot rudens vēju savā labā. Ja plosās vētra, pūš stiprs vējš, nevis slēpties zem siltas segas, bet iet laukā. Stāvēt pretī vējam un sajust, kā pūš. Paņemt šo spēku sev," iesaka Beata Sproģe-Kozlovska.

Saules pinuma čakrā koncentrējas iedzimtā enerģija, ko devuši vecāki. Dzimtas spēku iespējams papildināt, enerģiju uzkrāt. Lūk, viens no veidiem – izej laukā un nostājies pret vēju. Aizver acis, atplet rokas un velc vētru, lielo vēju pie sevis, tieši uz saules pinumu. Iztēlojies, ka piepildi sevi ar vētras enerģiju. To var darīt arī mazā vēja pūsmā, bet, jo vējš stiprāks, jo enerģija spēcīgāka. Un, jo vecāks cilvēks, jo vairāk viņam nepieciešama papildu enerģija.

Ja vēlas piespiesties kokam, lai gūtu spēku, vīrietim to vēlams darīt, piekļaujoties stumbram ar muguru, bet sievietei – ar priekšpusi.

Šādi vējoties nedrīkst ilgi, pietiek ar piecām minūtēm, jo var kļūt slikti no pārāk liela enerģijas pieplūduma.

"Es šo paņēmienu allaž izmantoju. Vēl ļoti vējainā dienā dodos turp, kur aug lieli koki. Nostājos pie tiem un saku: es izlīdzinu vētras spēku, paņemu to sevī! Šādi man rodas vairāk enerģijas, un tas ļauj labāk palīdzēt citiem," stāsta dziedniece.

Lasi ik dienu!

Dziedniece Beata ir izveidojusi īpašu tekstu, ko ieteicams skaļi lasīt ik dienu. Tajā ir pozitīvi apgalvojumi, šādu tekstu nereti dēvē par afirmāciju, bet latviski skanīgāk būtu teikt – vārdi, kas palīdz iekustināt enerģiju.

Dziednieces Beatas Sproģes-Kozlovskas padomi spēkam vēsajā laikā
Foto: Shutterstock

"Man ir labi. Ar katru dienu man kļūst labāk, labāk un labāk. Katra mana organisma šūniņa atjaunojas; asinis kļūst svaigas, tīras, veselas; hormonālā sistēma strādā lieliski; muskuļi, āda, asinsvadi kļūst elastīgi, tīri, atjaunoti; kauli – stipri, locītavas – lokanas, kustīgas; visi orgāni un sistēma pakļaujas smadzeņu darbībai; smadzenes funkcionē brīnišķīgi – tās ļoti labi vada visu orgānu un sistēmu darbu; visi orgāni un sistēmas strādā apbrīnojami. Es kļūstu veselāks, gudrāks, labāks, spējīgs veikt lielus, radošus, cilvēkiem un man pašam derīgu darbus. Man ir labi un ar katru dienu kļūst vēl labāk, labāk un labāk."

Šos vārdus lasa skaļi, vislabāk no rīta pēc pamošanās. Taču tikpat vērtīgi to darīt vakarā vai dienas laikā, ja nomāc slikta oma. Slimojot der lasīt vairākas reizes dienā. Daudzi stāstījuši, ka pēc tam pat temperatūra pazeminājusies.

"Šie vārdi darbojas, pat ja tiem netic, nav pārliecības, ka palīdzēs. Smadzenes uztver tekstu caur redzi. Lasot skaļi, informācija caur dzirdes centriem nonāk smadzeņu viļņos, arī hipotalāmā jeb galvas smadzeņu zemgarozas daļā, kas nodrošina smadzeņu, nervu un endokrīnās sistēmas darbības koordināciju. Koncentrējot uzmanību caur skaņu un vizuālo uztveri, teksts nosēžas zemapziņā. Tas ir sastādīts tā, ka organisms pats sāk regulēt orgānu darbību, pārmaiņas notiek šūnu līmenī.

Lasot skaļi katru dienu, aptuveni pēc mēneša piepeši pamanīsi, ka jūties enerģiskāks un možāks, pašsajūta uzlabojusies."

Divas receptes spēkam vēsajā laikā

Dzēriens, kas atbaida vīrusus un stiprina imunitāti

Ņem pustējkaroti ingvera pulvera un tikpat daudz kurkumas, aplej ar glāzi karsta (60 grādu) ūdens, atstāj 3–4 minūtes, lai ievelkas un padziest, pievieno tējkaroti medus. Ļoti labi noder drēgnā laikā, taču var dzert katru vakaru.

Spēka deva veselības vairošanai

500 g dzērveņu sastampā. Divus citronus izmērcē aukstā ūdenī, tad norīvē mizu, bet mīkstumu sagriež pēc iespējas sīkāk (sēklas izņem!). Prāvu ķiploka galvu notīra un daiviņas izspiež ar spiedi. Visu sajauc un pievieno 0,5 l medus, kārtīgi samaisa. Trīs dienas notur istabas temperatūrā, lai savelkas. Lieto pa ēdamkarotei pēc vakariņām, aptuveni divas stundas pirms gulētiešanas.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!