sieviete baseins vientulība depresija
Gadu mija ir tas maģiskais laiks, no kuras atkal sākam dzīvot jaunu dzīvi, cenšoties izskaust pērnā gada niķus un laboties. Šoreiz "Viņa" komanda izraudzījās vairākus ikdienišķus grēciņus, par kuriem labāk aizmirst 2017. gadā.

Mobilā telefona neizlaišana no rokām

Vai vari iedomāties savu ikdienu bez mobilā telefona? Šķiet, ka atbilde vairums gadījumu ir pilnīgi skaidra. Mēdz pat teikt, ka bez mobilā telefona cilvēks jūtas kā bez rokām. Tomēr galvenokārt bažas nerada tas, ka cilvēkam jāizmanto šī ierīce, lai sazvanītu kādu, bet gan visas tās ekstras, kas gadu laikā galveno mobilā telefona funkciju pārvērtušas par otršķirīgu. Sociālie tīkli un dažādas spēles nozog mums tik dārgo laiku, dažkārt pat otrajā plānā atstājot realitāti. Iespējams, vērts pamēģināt kādu laiku atteikties no nemitīgās mobilā telefona uzpasēšanas, pievēršot uzmanību īstiem cilvēkiem un emocijām.

Bailes no sirdsāķīšu meklējumiem

Protams, tas, ja esi viena, nenozīmē, ka esi vientuļa – būt "brīvajam aģentam" nav nemaz tik slikti, ja tas ir apzināts solis. Taču pavisam citādi ir tad, ja vienatne tev ir apgrūtinoša, bet iziet ārpus savas komforta zonas un doties raudzīties, kas varētu tevi sagaidīt aiz stūra, nespēj. Lai kādu iepazītu un dotos uz pirmajiem randiņiem vajag zināmu devu drosmes. Apdomājies, kas ir sliktākais kas var notikt? Neērtas sarunas ar cilvēku, kuru pēc pašas vēlmes vari arī vairāk nesatikt? Tas noteikti nav nemaz tik ļauni. Atmet savas bailes un uzdrīksties!

Toksiski draugi

Ikvienai no mums ir kāds "draugs", kuru vienkārši tā saucam pieklājības pēc. Godīgi sakot, līdz drauga statusam šim cilvēkam vēl tāls ceļš ejams un diez vai kādreiz pat sasniedzams. Ejot laikam, jāapzinās, ka līdz ar ikdienas rūpēm, samazinās arī tavs brīvais laiks. Vai vēlies to pavadīt ar cilvēkiem, kuri tev nesagādā pat kripatiņu patīkamu emociju? Pavadi laiku tikai ar tiem, ar kuriem patiesi vēlies, jo laiks ir pats dārgākais dzīvē.

Šeit vari iepazīties ar desmit toksiskiem cilvēku tipiem, no kuriem labāk turēties pa gabalu.

Vienaldzība pret savu ķermeni

Patiesību sakot, tas, kā tu rūpējies par savu ķermeni, nav svarīgi nevienam citam kā tikai tev. Tāpēc jāsaprot, ka tukšu solījumu izteikšana sev pašai neko nedos, ja vārdi nebūs patiesi. Ir vienkārši jāapzinās, ka tev ar savu ķermeni būs jāsadzīvo līdz mūža beigām, tāpēc veselīgs uzturs un kāda fiziska aktivitāte par ļaunu nenāks.

Izvairīšanās no nekaitīgajiem riskiem

Prātošana un lietu analizēšana ir prātīgs solis lēmumu pieņemšanā. Tomēr visam jābūt līdzsvarā. Nav stundām, dienām, nedēļām vai pat mēnešiem ilgi jāgatavojas un jāanalizē, vai, piemēram, plānotais īsais matu griezums izskatīsies gana labi. Ja tu to vēlies un tik ilgi par to esi domājusi, kāpēc gan nebūt mazliet spontānai?

Pārāk spēcīga paškritiska

Arī šeit jāsaprot, ka zināma paškritika palīdz mērķu sasniegšanā, tomēr nav jāpārdzīvo par katru niecīgāko sīkumu. Ikviena no mums ir skaista, gudra, ar saviem plusiem. Ja tev nepadodas kāda lieta, kurā izcils ir kāds tavs draugs, kolēģis par to nav jāpārdzīvo, jo noteikti ir kāda cita niša, kurā sevi gana labi pierādi.

Sūkstīšanās, ka viss ir slikti

Lai arī situācijas mēdz būt dažādas, esam iemanījušās bieži sūkstīties par situācijām, kas patiesībā nav nemaz tik traģiskas. Protams, katra nelaime ir mūsu personīgā traģēdija. Tomēr, ja reālu problēmu nav, nevajag to meklēt.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!